MAMY TO.

PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ ŻE SZKÓŁKA PIŁKARSKA

MKS KANIA GOSTYŃ

OTRZYMAŁA BRĄZOWY CERTYFIKAT POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

BRAWO DLA WSZYSTKICH OSÓB ZWIĄZANYCH Z MKS KANIA GOSTYŃ 

Polski Związek Piłki Nożnej podjął ostateczne decyzje w sprawie przyznania szkółkom Certyfikatów PZPN. "Gwiazdki" otrzymały 694 kluby, w tym 61 z Wielkopolski.

Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty i to właśnie im na mocy decyzji Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zostały przyznane certyfikaty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku.

Wielkopolska pod względem liczby przyznanych "gwiazdek" znajduje się na czwartym miejscu za Śląskiem, Małopolską i Mazowszem. W sumie naszym klubom przyznano 61 certyfikatów - 16 złotów, 4 srebrne i 41 brązowych. Listę wyróżnionych publikujemy poniżej.

Każda ze szkółek, które pomyślnie przeszły weryfikację i w konsekwencji zostały odznaczone certyfikatami, otrzyma od Polskiego Związku Piłki Nożnej bezpośrednią wiadomość ze szczegółowymi wytycznymi co do dalszych kroków.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy!