Terminarz na weekend.

V LIGA MIĘDZYOKRĘGOWA GR.2

2 listopad 2019 (sobota) godz.13-00 Stadion OSiR w Gostyniu 

KANIA GOSTYŃ - POGOŃ ŚMIGIEL 

(trener: Grzegorz Wosiak)

------------------------------------------------------------------------------------

I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZA STARSZEGO C1 

3 listopad 2019 (niedziela) godz.11-00 Stadion OSiR w Gostyniu 

KANIA GOSTYŃ - POZNAŃSKA 13 POZNAŃ 

(trener: Damian Kabała )

-------------------------------------------------------------------------------------

I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZA MŁODSZEGO C2 

2 listopad 2019 (sobota) godz.10-00 Stadion w Kaliszu 

KKS KALISZ - KANIA GOSTYŃ 

(trener: Karol Kręgielczak)

-------------------------------------------------------------------------------------

LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA D 2

3 listopad 2019 (niedziela) godz.11-00 Stadion OSiR w Gostyniu 

KANIA GOSTYŃ - JUNA TRANS ST.OBORZYSKA 

(trener: Krzysztof Pakosz )

---------------------------------------------------------------------------------------

LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA D 2 

3 listopad 2019 (niedziela ) godz.14-00 Stadion OSiR w Gostyniu 

KANIA GOSTYŃ - FA LESZNO 

(trener: Adam Bartkowiak)

----------------------------------------------------------------------------------------

LIGA OKRĘGOWA ORLIKA E 1 GR.7

2 listopad 2019 (sobota) godz.11-00 Boisko w Kościanie 

CZWÓRKA KOŚCIAN - KANIA GOSTYŃ 

(trener: Kamil Żak)

------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA OKRĘGOWA ORLIKA E 1 GR.12 

2 listopad 2019 (sobota) godz.11-00 Boisko orlik Gostyń Pożegowo

KANIA GOSTYŃ - TĘCZA OSA OSIECZNA 

(trener: Jakub Krzyżostaniak) 

-------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA OKRĘGOWA ORLIKA E 2 

2 listopad 2019 (sobota) godz.13-00 Boisko orlik Gostyń Pożegowo

KANIA GOSTYŃ - Dąbroczanka Pępowo 

(trener: Łukasz Cebulski )

--------------------------------------------------------------------------------------------

ZAPRASZAMY DO DOPINGOWANIA NASZYCH ZESPOŁÓW