12 kwiecień 2019 (piątek) godz.17-00 Boisko w Pawłowicach

MTS PAWŁOWICE 3-5 KANIA GOSTYŃ

Kadra MKS Kania :

Saja (br) Tomczak (br), Bartkowiak J.,P., Łusiewicz, Rolnik, Rozwora, Majewski, Wojtkowiak., Goszczyński, Dolata

W piątkowe popołudnie miał miejsce bardzo ciekawy pojedynek drużyn z górnej połówki tabeli. Drużyna MKS Kanii udanie zrehabilitowała się za porażkę u siebie z pierwszej rundy i wywiozła z ciężkiego terenu w Pawłowicach 3 punkty. Początek spotkania był bardzo nerwowy, lecz dużymi umiejętnościami bramkarskimi popisywał się Dawid Saja. Nasz kapitan Marcin Goszczyński strzelił dwie piękne bramki z dystansu, jedną dołożył Jakub Dolata i do przerwy prowadziliśmy 3-0, jednak w drugiej połowie rywal znów ruszył na nas od początku czego skutkiem była szybko stracona bramka, później pojedynek był prawdziwą wymianą ciosów, nasi zawodnicy w tej części mieli optyczną przewagę, lecz prócz pięknego strzału z dystansu Bartkowiaka nic nie mogło wpaść do siatki, końcówka meczu to doprowadzenie do stanu 3-4 przez gospodarzy, dlatego dopiero bramka Rolnika na 3-5 uspokoiła zawodników i pozwoliła na wielką radość po końcowym gwizdku.

Bramki:
Goszczyński x2
Dolata
Bartkowiak
Rolnik

Wielkie brawa także dla licznie zgromadzonych rodziców, którzy swoim dopingiem przewyższali gospodarzy i byli ciągłym wsparciem dla zawodników