Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błędno Nądnia
Pauza
Klub Sportowy 1920 Mosina
4:1
Skra Wielkopolska Otusz
Inter Zdrój
4:2
Pogrom Urbanowo
KS OKOŃ SAPOWICE
0:1
Pieczarka Wielichowo
Piast Jabłonna
1:4
Orzeł Granowo
TS 05 Nowy Tomyśl
2:1
Borusja Boruja Kościelna
Korona II Bukowiec
3:8
Płomień Przyprostynia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Jabłonna
Pauza
Płomień Przyprostynia
2:0
KS OKOŃ SAPOWICE
Pieczarka Wielichowo
2:6
Orzeł Granowo
Skra Wielkopolska Otusz
2:2
Inter Zdrój
TS 05 Nowy Tomyśl
5:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
Błędno Nądnia
0:2
Borusja Boruja Kościelna
Pogrom Urbanowo
3:6
Korona II Bukowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Jabłonna
2:1
Pieczarka Wielichowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pieczarka Wielichowo
Pauza
Płomień Przyprostynia
2:2
Piast Jabłonna
Borusja Boruja Kościelna
1:5
Klub Sportowy 1920 Mosina
Skra Wielkopolska Otusz
1:6
KS OKOŃ SAPOWICE
TS 05 Nowy Tomyśl
1:0
Korona II Bukowiec
Błędno Nądnia
0:5
Inter Zdrój
Pogrom Urbanowo
2:6
Orzeł Granowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
Pauza
Pieczarka Wielichowo
4:2
Płomień Przyprostynia
Orzeł Granowo
4:1
Skra Wielkopolska Otusz
Inter Zdrój
2:0
Borusja Boruja Kościelna
KS OKOŃ SAPOWICE
2:3
TS 05 Nowy Tomyśl
Piast Jabłonna
4:0
Pogrom Urbanowo
Korona II Bukowiec
3:1
Błędno Nądnia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
Pauza
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:2
Inter Zdrój
Borusja Boruja Kościelna
1:3
Korona II Bukowiec
Skra Wielkopolska Otusz
2:6
Piast Jabłonna
TS 05 Nowy Tomyśl
0:1
Orzeł Granowo
Błędno Nądnia
1:5
KS OKOŃ SAPOWICE
Pogrom Urbanowo
3:3
Pieczarka Wielichowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Zdrój
Pauza
Płomień Przyprostynia
9:0
Pogrom Urbanowo
Pieczarka Wielichowo
10:2
Skra Wielkopolska Otusz
Orzeł Granowo
4:3
Błędno Nądnia
KS OKOŃ SAPOWICE
0:1
Borusja Boruja Kościelna
Piast Jabłonna
0:0
TS 05 Nowy Tomyśl
Korona II Bukowiec
2:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Urbanowo
Pauza
Klub Sportowy 1920 Mosina
6:1
KS OKOŃ SAPOWICE
Inter Zdrój
2:1
Korona II Bukowiec
Borusja Boruja Kościelna
1:6
Orzeł Granowo
Skra Wielkopolska Otusz
1:1
Płomień Przyprostynia
TS 05 Nowy Tomyśl
1:2
Pieczarka Wielichowo
Błędno Nądnia
0:2
Piast Jabłonna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona II Bukowiec
Pauza
Płomień Przyprostynia
0:0
TS 05 Nowy Tomyśl
Pieczarka Wielichowo
7:2
Błędno Nądnia
Orzeł Granowo
2:3
Klub Sportowy 1920 Mosina
KS OKOŃ SAPOWICE
4:0
Inter Zdrój
Piast Jabłonna
2:2
Borusja Boruja Kościelna
Pogrom Urbanowo
2:6
Skra Wielkopolska Otusz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wielkopolska Otusz
Pauza
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:0
Piast Jabłonna
Inter Zdrój
2:2
Orzeł Granowo
Borusja Boruja Kościelna
2:9
Pieczarka Wielichowo
TS 05 Nowy Tomyśl
7:1
Pogrom Urbanowo
Błędno Nądnia
1:2
Płomień Przyprostynia
Korona II Bukowiec
1:2
KS OKOŃ SAPOWICE
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS OKOŃ SAPOWICE
Pauza
Płomień Przyprostynia
2:2
Borusja Boruja Kościelna
Pieczarka Wielichowo
5:4
Klub Sportowy 1920 Mosina
Orzeł Granowo
7:2
Korona II Bukowiec
Skra Wielkopolska Otusz
2:3
TS 05 Nowy Tomyśl
Piast Jabłonna
2:0
Inter Zdrój
Pogrom Urbanowo
2:3
Błędno Nądnia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
TS 05 Nowy Tomyśl
Pauza
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:3
Płomień Przyprostynia
Inter Zdrój
2:0
Pieczarka Wielichowo
KS OKOŃ SAPOWICE
2:4
Orzeł Granowo
Borusja Boruja Kościelna
5:2
Pogrom Urbanowo
Błędno Nądnia
2:2
Skra Wielkopolska Otusz
Korona II Bukowiec
0:3
Piast Jabłonna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Granowo
Pauza
Płomień Przyprostynia
1:1
Inter Zdrój
Pieczarka Wielichowo
4:1
Korona II Bukowiec
Skra Wielkopolska Otusz
1:1
Borusja Boruja Kościelna
Piast Jabłonna
1:1
KS OKOŃ SAPOWICE
TS 05 Nowy Tomyśl
4:2
Błędno Nądnia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Urbanowo
1:3
Klub Sportowy 1920 Mosina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?