Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
12:1
AP Reissa Poznań
Kania Gostyń
0:3
Lider Swarzędz
Polonia Środa Wlkp.
1:1
Canarinhos Skórzewo
UKS Śrem
5:1
JKS Jarota Jarocin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarota Jarocin
4:0
Polonia Środa Wlkp.
AP Reissa Poznań
1:6
Lider Swarzędz
Canarinhos Skórzewo
3:0
Kania Gostyń
Warta Poznań
7:1
UKS Śrem
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wlkp.
1:6
Warta Poznań
Kania Gostyń
6:1
JKS Jarota Jarocin
UKS Śrem
0:1
AP Reissa Poznań
Lider Swarzędz
2:2
Canarinhos Skórzewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
2:0
Canarinhos Skórzewo
Warta Poznań
8:0
Kania Gostyń
UKS Śrem
7:0
Polonia Środa Wlkp.
JKS Jarota Jarocin
0:2
Lider Swarzędz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wlkp.
2:0
AP Reissa Poznań
Kania Gostyń
4:0
UKS Śrem
Canarinhos Skórzewo
2:2
JKS Jarota Jarocin
Lider Swarzędz
2:3
Warta Poznań
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
0:2
JKS Jarota Jarocin
Warta Poznań
6:0
Canarinhos Skórzewo
Polonia Środa Wlkp.
4:2
Kania Gostyń
UKS Śrem
1:4
Lider Swarzędz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Canarinhos Skórzewo
0:0
UKS Śrem
Lider Swarzędz
1:1
Polonia Środa Wlkp.
Kania Gostyń
2:1
AP Reissa Poznań
JKS Jarota Jarocin
1:3
Warta Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
2:1
Kania Gostyń
AP Reissa Poznań
0:14
Warta Poznań
Canarinhos Skórzewo
3:0
Polonia Środa Wlkp.
JKS Jarota Jarocin
4:4
UKS Śrem
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wlkp.
2:5
JKS Jarota Jarocin
Lider Swarzędz
5:1
AP Reissa Poznań
Kania Gostyń
2:1
Canarinhos Skórzewo
UKS Śrem
1:9
Warta Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
3:5
UKS Śrem
Canarinhos Skórzewo
1:2
Lider Swarzędz
Warta Poznań
13:0
Polonia Środa Wlkp.
JKS Jarota Jarocin
1:1
Kania Gostyń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wlkp.
1:4
UKS Śrem
Kania Gostyń
0:1
Warta Poznań
Canarinhos Skórzewo
4:2
AP Reissa Poznań
Lider Swarzędz
2:1
JKS Jarota Jarocin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
3:0
Polonia Środa Wlkp.
Warta Poznań
2:0
Lider Swarzędz
UKS Śrem
1:5
Kania Gostyń
JKS Jarota Jarocin
2:1
Canarinhos Skórzewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Canarinhos Skórzewo
1:2
Warta Poznań
Lider Swarzędz
3:2
UKS Śrem
Kania Gostyń
3:1
Polonia Środa Wlkp.
JKS Jarota Jarocin
3:2
AP Reissa Poznań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
0:3
Kania Gostyń
Polonia Środa Wlkp.
2:4
Lider Swarzędz
UKS Śrem
4:3
Canarinhos Skórzewo
Warta Poznań
2:2
JKS Jarota Jarocin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?