Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Brenewia Wijewo
4:1
Znicz Obra
Pogoń Śmigiel
7:0
PKS Racot
Tęcza Tuchorza Junior mł
1:2
GKS Włoszakowice
Sokół Włoszakowice
5:0
UKS Stare Oborzyska
Sokół Wroniawy
0:8
Grom Wolsztyn
Promień Krzywiń
1:4
Obra 1912 Kościan
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
5:2
Pogoń Śmigiel
GKS Włoszakowice
13:1
Sokół Wroniawy
Grom Wolsztyn
2:0
Sokół Włoszakowice
UKS Stare Oborzyska
5:5
Promień Krzywiń
Brenewia Wijewo
1:0
PKS Racot
Znicz Obra
1:1
Tęcza Tuchorza Junior mł
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
6:2
UKS Stare Oborzyska
Tęcza Tuchorza Junior mł
1:0
Brenewia Wijewo
Sokół Włoszakowice
2:4
GKS Włoszakowice
Sokół Wroniawy
5:2
Znicz Obra
Promień Krzywiń
3:9
Grom Wolsztyn
PKS Racot
1:3
Obra 1912 Kościan
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Brenewia Wijewo
5:1
Obra 1912 Kościan
Tęcza Tuchorza Junior mł
5:1
Sokół Wroniawy
Znicz Obra
0:4
Sokół Włoszakowice
GKS Włoszakowice
3:0
Promień Krzywiń
Grom Wolsztyn
5:7
Pogoń Śmigiel
UKS Stare Oborzyska
2:2
PKS Racot
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
7:0
UKS Stare Oborzyska
Pogoń Śmigiel
1:2
GKS Włoszakowice
Sokół Włoszakowice
1:1
Tęcza Tuchorza Junior mł
Sokół Wroniawy
1:1
Brenewia Wijewo
Promień Krzywiń
5:2
Znicz Obra
PKS Racot
0:4
Grom Wolsztyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Brenewia Wijewo
9:1
UKS Stare Oborzyska
Tęcza Tuchorza Junior mł
0:1
Promień Krzywiń
Znicz Obra
0:6
Pogoń Śmigiel
GKS Włoszakowice
6:2
PKS Racot
Grom Wolsztyn
2:3
Obra 1912 Kościan
Sokół Wroniawy
6:3
Sokół Włoszakowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
3:2
GKS Włoszakowice
Pogoń Śmigiel
2:0
Tęcza Tuchorza Junior mł
Sokół Włoszakowice
1:2
Brenewia Wijewo
Grom Wolsztyn
8:1
UKS Stare Oborzyska
Promień Krzywiń
3:0
Sokół Wroniawy
PKS Racot
3:0
Znicz Obra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Brenewia Wijewo
3:3
Grom Wolsztyn
Tęcza Tuchorza Junior mł
3:1
PKS Racot
Znicz Obra
0:5
Obra 1912 Kościan
Sokół Włoszakowice
5:2
Promień Krzywiń
GKS Włoszakowice
11:3
UKS Stare Oborzyska
Sokół Wroniawy
4:4
Pogoń Śmigiel
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
4:2
Tęcza Tuchorza Junior mł
Pogoń Śmigiel
- : -
Sokół Włoszakowice
Grom Wolsztyn
8:2
GKS Włoszakowice
Promień Krzywiń
- : -
Brenewia Wijewo
UKS Stare Oborzyska
4:0
Znicz Obra
PKS Racot
1:1
Sokół Wroniawy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Brenewia Wijewo
1:1
GKS Włoszakowice
Tęcza Tuchorza Junior mł
7:0
UKS Stare Oborzyska
Sokół Włoszakowice
4:2
PKS Racot
Grom Wolsztyn
0:8
Znicz Obra
Sokół Wroniawy
1:4
Obra 1912 Kościan
Promień Krzywiń
- : -
Pogoń Śmigiel
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
4:1
Sokół Włoszakowice
Pogoń Śmigiel
4:0
Brenewia Wijewo
GKS Włoszakowice
6:1
Znicz Obra
Grom Wolsztyn
3:0
Tęcza Tuchorza Junior mł
UKS Stare Oborzyska
0:4
Sokół Wroniawy
PKS Racot
1:4
Promień Krzywiń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
- : -
Promień Krzywiń
Brenewia Wijewo
8:0
Znicz Obra
Pogoń Śmigiel
- : -
PKS Racot
GKS Włoszakowice
4:0
Tęcza Tuchorza Junior mł
Grom Wolsztyn
- : -
Sokół Wroniawy
UKS Stare Oborzyska
- : -
Sokół Włoszakowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
1:2
Obra 1912 Kościan
Tęcza Tuchorza Junior mł
7:0
Znicz Obra
Sokół Włoszakowice
2:3
Grom Wolsztyn
Sokół Wroniawy
1:10
GKS Włoszakowice
Promień Krzywiń
- : -
UKS Stare Oborzyska
PKS Racot
3:1
Brenewia Wijewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
5:0
PKS Racot
Brenewia Wijewo
2:1
Tęcza Tuchorza Junior mł
Znicz Obra
1:2
Sokół Wroniawy
GKS Włoszakowice
5:3
Sokół Włoszakowice
Grom Wolsztyn
1:3
Promień Krzywiń
UKS Stare Oborzyska
1:3
Pogoń Śmigiel
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
1:2
Brenewia Wijewo
Pogoń Śmigiel
1:0
Grom Wolsztyn
Sokół Włoszakowice
- : -
Znicz Obra
GKS Włoszakowice
4:1
Promień Krzywiń
Sokół Wroniawy
1:5
Tęcza Tuchorza Junior mł
PKS Racot
2:1
UKS Stare Oborzyska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Brenewia Wijewo
6:1
Sokół Wroniawy
Tęcza Tuchorza Junior mł
4:2
Sokół Włoszakowice
Znicz Obra
0:9
Promień Krzywiń
GKS Włoszakowice
3:3
Pogoń Śmigiel
Grom Wolsztyn
8:0
PKS Racot
UKS Stare Oborzyska
2:9
Obra 1912 Kościan
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
2:5
Grom Wolsztyn
Pogoń Śmigiel
3:1
Znicz Obra
Sokół Włoszakowice
3:1
Sokół Wroniawy
Promień Krzywiń
3:0
Tęcza Tuchorza Junior mł
UKS Stare Oborzyska
3:3
Brenewia Wijewo
PKS Racot
6:1
GKS Włoszakowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Brenewia Wijewo
- : -
Sokół Włoszakowice
Tęcza Tuchorza Junior mł
1:1
Pogoń Śmigiel
Znicz Obra
1:3
PKS Racot
GKS Włoszakowice
- : -
Obra 1912 Kościan
Grom Wolsztyn
- : -
UKS Stare Oborzyska
Sokół Wroniawy
0:3
Promień Krzywiń
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
11:0
Znicz Obra
Pogoń Śmigiel
1:0
Sokół Wroniawy
GKS Włoszakowice
- : -
UKS Stare Oborzyska
Grom Wolsztyn
3:2
Brenewia Wijewo
Promień Krzywiń
- : -
Sokół Włoszakowice
PKS Racot
0:4
Tęcza Tuchorza Junior mł
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Brenewia Wijewo
3:1
Promień Krzywiń
Tęcza Tuchorza Junior mł
0:1
Obra 1912 Kościan
Znicz Obra
- : -
UKS Stare Oborzyska
Sokół Włoszakowice
- : -
Pogoń Śmigiel
GKS Włoszakowice
6:2
Grom Wolsztyn
Sokół Wroniawy
- : -
PKS Racot
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
- : -
Sokół Wroniawy
Brenewia Wijewo
- : -
GKS Włoszakowice
Pogoń Śmigiel
- : -
Promień Krzywiń
Grom Wolsztyn
- : -
Znicz Obra
UKS Stare Oborzyska
1:3
Tęcza Tuchorza Junior mł
PKS Racot
- : -
Sokół Włoszakowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Brenewia Wijewo
1:3
Pogoń Śmigiel
Tęcza Tuchorza Junior mł
2:1
Grom Wolsztyn
Znicz Obra
1:13
GKS Włoszakowice
Sokół Włoszakowice
4:6
Obra 1912 Kościan
Sokół Wroniawy
0:3
UKS Stare Oborzyska
Promień Krzywiń
3:1
PKS Racot
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?