Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Pleszew
0:5
Marcinki Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
6:0
Olimpia Koło
Victoria Września
0:0
Górnik Konin
SKP Słupca
0:4
Kania Gostyń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Marcinki Kępno
6:2
SKP Słupca
Górnik Konin
3:5
Olimpia Koło
Victoria Września
3:0
Stal Pleszew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Marcinki Kępno
3:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Stal Pleszew
1:4
Górnik Konin
Olimpia Koło
0:2
Kania Gostyń
SKP Słupca
0:1
Victoria Września
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Pleszew
0:3
SKP Słupca
Marcinki Kępno
6:0
Olimpia Koło
Górnik Konin
2:2
Kania Gostyń
Victoria Września
1:4
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
0:1
Górnik Konin
Kania Gostyń
2:2
Marcinki Kępno
Olimpia Koło
0:1
Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
7:0
Stal Pleszew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
0:3
Marcinki Kępno
Stal Pleszew
0:3
Olimpia Koło
Victoria Września
0:4
Kania Gostyń
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
6:1
SKP Słupca
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
3:1
SKP Słupca
Marcinki Kępno
3:0
Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:0
Górnik Konin
Kania Gostyń
5:1
Stal Pleszew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Marcinki Kępno
10:0
Stal Pleszew
Górnik Konin
2:1
Victoria Września
Olimpia Koło
0:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kania Gostyń
3:1
SKP Słupca
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
0:1
Marcinki Kępno
Stal Pleszew
1:3
Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:3
Kania Gostyń
Olimpia Koło
0:2
Górnik Konin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
0:3
SKP Słupca
Górnik Konin
6:1
Stal Pleszew
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:1
Marcinki Kępno
Kania Gostyń
0:0
Olimpia Koło
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
5:1
Stal Pleszew
Olimpia Koło
1:1
Marcinki Kępno
Kania Gostyń
3:0
Górnik Konin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:0
Victoria Września
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
1:2
Olimpia Koło
Marcinki Kępno
1:3
Kania Gostyń
Górnik Konin
0:2
SKP Słupca
Stal Pleszew
1:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
4:1
Stal Pleszew
Kania Gostyń
3:1
Victoria Września
SKP Słupca
1:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Marcinki Kępno
4:0
Górnik Konin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
4:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Stal Pleszew
1:7
Kania Gostyń
SKP Słupca
4:3
Olimpia Koło
Victoria Września
2:6
Marcinki Kępno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
- : -
Kania Gostyń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?