Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiara Lecha Poznań
3:3
AP REISSA OSiR Baranowo Poznań
Promień Krzywiń
1:1
Grom Plewiska
Płomień Przyprostynia
3:1
Patria Buk
Orkan Chorzemin
5:0
Lew Pogorzela
PKS Racot
1:2
Lipno Stęszew
Rawia Rawag Rawicz
2:3*
GKS Dopiewo
Krobianka Krobia
1:2
Kania Gostyń
Klub Sportowy Pogoń Śmigiel
1:3
Korona Piaski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
0:1
Orkan Chorzemin
Lew Pogorzela
3:1
PKS Racot
Wiara Lecha Poznań
3:2
Rawia Rawag Rawicz
GKS Dopiewo
3:0
Promień Krzywiń
Grom Plewiska
2:1
Klub Sportowy Pogoń Śmigiel
AP REISSA OSiR Baranowo Poznań
2:0
Patria Buk
Kania Gostyń
0:2
Płomień Przyprostynia
Lipno Stęszew
1:1
Krobianka Krobia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
2:2
Lew Pogorzela
Płomień Przyprostynia
1:0
Lipno Stęszew
PKS Racot
6:1
Korona Piaski
Rawia Rawag Rawicz
4:1
AP REISSA OSiR Baranowo Poznań
Orkan Chorzemin
3:4
Grom Plewiska
Promień Krzywiń
1:2
Wiara Lecha Poznań
Klub Sportowy Pogoń Śmigiel
0:5
GKS Dopiewo
Kania Gostyń
0:0
Patria Buk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lew Pogorzela
1:0
Płomień Przyprostynia
Rawia Rawag Rawicz
2:1
Promień Krzywiń
Wiara Lecha Poznań
2:1
Klub Sportowy Pogoń Śmigiel
GKS Dopiewo
7:0
Orkan Chorzemin
Grom Plewiska
1:2
PKS Racot
Lipno Stęszew
3:1
Patria Buk
AP REISSA OSiR Baranowo Poznań
1:1
Kania Gostyń
Korona Piaski
1:1
Krobianka Krobia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
2:0
Korona Piaski
Patria Buk
2:4
Lew Pogorzela
PKS Racot
1:1
GKS Dopiewo
Promień Krzywiń
2:4
AP REISSA OSiR Baranowo Poznań
Klub Sportowy Pogoń Śmigiel
3:2
Rawia Rawag Rawicz
Kania Gostyń
2:0
Lipno Stęszew
Krobianka Krobia
2:1
Grom Plewiska
Wiara Lecha Poznań
- : -
Orkan Chorzemin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
5:0
Patria Buk
Rawia Rawag Rawicz
3:1
Orkan Chorzemin
Wiara Lecha Poznań
3:1
PKS Racot
Grom Plewiska
2:2
Płomień Przyprostynia
Promień Krzywiń
1:1
Klub Sportowy Pogoń Śmigiel
AP REISSA OSiR Baranowo Poznań
3:0
Lipno Stęszew
GKS Dopiewo
2:2
Krobianka Krobia
Lew Pogorzela
0:3
Kania Gostyń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
- : -
GKS Dopiewo
Patria Buk
- : -
Grom Plewiska
PKS Racot
- : -
Rawia Rawag Rawicz
Kania Gostyń
- : -
Korona Piaski
Orkan Chorzemin
- : -
Promień Krzywiń
Lipno Stęszew
- : -
Lew Pogorzela
Klub Sportowy Pogoń Śmigiel
- : -
AP REISSA OSiR Baranowo Poznań
Krobianka Krobia
- : -
Wiara Lecha Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
- : -
Lipno Stęszew
Rawia Rawag Rawicz
- : -
Krobianka Krobia
Orkan Chorzemin
- : -
Klub Sportowy Pogoń Śmigiel
Wiara Lecha Poznań
- : -
Płomień Przyprostynia
GKS Dopiewo
- : -
Patria Buk
Grom Plewiska
- : -
Kania Gostyń
Promień Krzywiń
- : -
PKS Racot
AP REISSA OSiR Baranowo Poznań
- : -
Lew Pogorzela
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
- : -
Rawia Rawag Rawicz
Lew Pogorzela
- : -
Korona Piaski
Patria Buk
- : -
Wiara Lecha Poznań
PKS Racot
- : -
Klub Sportowy Pogoń Śmigiel
Kania Gostyń
- : -
GKS Dopiewo
Orkan Chorzemin
- : -
AP REISSA OSiR Baranowo Poznań
Krobianka Krobia
- : -
Promień Krzywiń
Lipno Stęszew
- : -
Grom Plewiska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Rawag Rawicz
- : -
Patria Buk
Orkan Chorzemin
- : -
PKS Racot
Wiara Lecha Poznań
- : -
Kania Gostyń
GKS Dopiewo
- : -
Lipno Stęszew
Grom Plewiska
- : -
Lew Pogorzela
Promień Krzywiń
- : -
Płomień Przyprostynia
AP REISSA OSiR Baranowo Poznań
- : -
Korona Piaski
Klub Sportowy Pogoń Śmigiel
- : -
Krobianka Krobia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
- : -
Klub Sportowy Pogoń Śmigiel
Korona Piaski
- : -
Grom Plewiska
Lew Pogorzela
- : -
GKS Dopiewo
Patria Buk
- : -
Promień Krzywiń
PKS Racot
- : -
AP REISSA OSiR Baranowo Poznań
Kania Gostyń
- : -
Rawia Rawag Rawicz
Krobianka Krobia
- : -
Orkan Chorzemin
Lipno Stęszew
- : -
Wiara Lecha Poznań
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Racot
- : -
Krobianka Krobia
Rawia Rawag Rawicz
- : -
Lipno Stęszew
Orkan Chorzemin
- : -
Płomień Przyprostynia
Wiara Lecha Poznań
- : -
Lew Pogorzela
GKS Dopiewo
- : -
Korona Piaski
Promień Krzywiń
- : -
Kania Gostyń
AP REISSA OSiR Baranowo Poznań
- : -
Grom Plewiska
Klub Sportowy Pogoń Śmigiel
- : -
Patria Buk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
- : -
PKS Racot
Korona Piaski
- : -
Wiara Lecha Poznań
Lew Pogorzela
- : -
Rawia Rawag Rawicz
Patria Buk
- : -
Orkan Chorzemin
Kania Gostyń
- : -
Klub Sportowy Pogoń Śmigiel
Krobianka Krobia
- : -
AP REISSA OSiR Baranowo Poznań
Grom Plewiska
- : -
GKS Dopiewo
Lipno Stęszew
- : -
Promień Krzywiń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Racot
- : -
Patria Buk
Rawia Rawag Rawicz
- : -
Korona Piaski
Orkan Chorzemin
- : -
Kania Gostyń
Krobianka Krobia
- : -
Płomień Przyprostynia
Wiara Lecha Poznań
- : -
Grom Plewiska
Promień Krzywiń
- : -
Lew Pogorzela
AP REISSA OSiR Baranowo Poznań
- : -
GKS Dopiewo
Klub Sportowy Pogoń Śmigiel
- : -
Lipno Stęszew
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
- : -
AP REISSA OSiR Baranowo Poznań
Korona Piaski
- : -
Promień Krzywiń
Lew Pogorzela
- : -
Klub Sportowy Pogoń Śmigiel
Patria Buk
- : -
Krobianka Krobia
Kania Gostyń
- : -
PKS Racot
GKS Dopiewo
- : -
Wiara Lecha Poznań
Grom Plewiska
- : -
Rawia Rawag Rawicz
Lipno Stęszew
- : -
Orkan Chorzemin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?