Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łowyń
6:0
Dąb Bolewice
Płomień II Przyprostynia
1:1
TS 05 Nowy Tomyśl
Czarni II Wróblewo
4:0
Grom Zębowo
KS Gaj Wielki
4:1
Błędno Nądnia
Sparta Brody
0:6
Borusja Boruja Kościelna
LZS Wąsowo
2:1
Huragan Łomnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Borusja Boruja Kościelna
1:2
Płomień II Przyprostynia
TS 05 Nowy Tomyśl
3:3
Orzeł Łowyń
Błędno Nądnia
5:2
Grom Zębowo
KS Gaj Wielki
13:1
Sparta Brody
Dąb Bolewice
4:0
LZS Wąsowo
Huragan Łomnica
0:4
Czarni II Wróblewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łowyń
2:1
Borusja Boruja Kościelna
Czarni II Wróblewo
1:2
Dąb Bolewice
Sparta Brody
1:2
Błędno Nądnia
Płomień II Przyprostynia
5:3
KS Gaj Wielki
Grom Zębowo
3:2
Huragan Łomnica
LZS Wąsowo
2:1
TS 05 Nowy Tomyśl
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Borusja Boruja Kościelna
2:3
LZS Wąsowo
TS 05 Nowy Tomyśl
8:2
Czarni II Wróblewo
Błędno Nądnia
2:2
Huragan Łomnica
Sparta Brody
0:7
Płomień II Przyprostynia
KS Gaj Wielki
1:1
Orzeł Łowyń
Dąb Bolewice
3:2
Grom Zębowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łowyń
11:2
Sparta Brody
Czarni II Wróblewo
2:4
Borusja Boruja Kościelna
Grom Zębowo
1:2
TS 05 Nowy Tomyśl
LZS Wąsowo
4:1
KS Gaj Wielki
Huragan Łomnica
0:4
Dąb Bolewice
Płomień II Przyprostynia
3:2
Błędno Nądnia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Borusja Boruja Kościelna
1:0
Grom Zębowo
Błędno Nądnia
2:4
Dąb Bolewice
Płomień II Przyprostynia
1:3
Orzeł Łowyń
Sparta Brody
1:9
LZS Wąsowo
KS Gaj Wielki
3:4
Czarni II Wróblewo
TS 05 Nowy Tomyśl
1:3
Huragan Łomnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łowyń
3:1
Błędno Nądnia
Czarni II Wróblewo
7:0
Sparta Brody
Grom Zębowo
3:2
KS Gaj Wielki
LZS Wąsowo
1:0
Płomień II Przyprostynia
Dąb Bolewice
3:1
TS 05 Nowy Tomyśl
Huragan Łomnica
2:2
Borusja Boruja Kościelna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łowyń
3:0
LZS Wąsowo
Borusja Boruja Kościelna
1:1
Dąb Bolewice
Błędno Nądnia
2:4
TS 05 Nowy Tomyśl
Płomień II Przyprostynia
0:0
Czarni II Wróblewo
Sparta Brody
1:7
Grom Zębowo
KS Gaj Wielki
2:4
Huragan Łomnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
TS 05 Nowy Tomyśl
6:2
Borusja Boruja Kościelna
Czarni II Wróblewo
1:2
Orzeł Łowyń
Grom Zębowo
2:3
Płomień II Przyprostynia
LZS Wąsowo
2:0
Błędno Nądnia
Dąb Bolewice
6:1
KS Gaj Wielki
Huragan Łomnica
5:1
Sparta Brody
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łowyń
4:0
Grom Zębowo
Błędno Nądnia
2:0
Borusja Boruja Kościelna
Płomień II Przyprostynia
2:4
Huragan Łomnica
Sparta Brody
2:6
Dąb Bolewice
KS Gaj Wielki
2:2
TS 05 Nowy Tomyśl
LZS Wąsowo
3:1
Czarni II Wróblewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Borusja Boruja Kościelna
3:2
KS Gaj Wielki
TS 05 Nowy Tomyśl
5:2
Sparta Brody
Czarni II Wróblewo
3:0
Błędno Nądnia
Grom Zębowo
2:1
LZS Wąsowo
Huragan Łomnica
2:4
Orzeł Łowyń
Dąb Bolewice
2:1
Płomień II Przyprostynia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Borusja Boruja Kościelna
11:0
Sparta Brody
Błędno Nądnia
1:3
KS Gaj Wielki
Grom Zębowo
0:3*
Czarni II Wróblewo
Dąb Bolewice
2:1
Orzeł Łowyń
TS 05 Nowy Tomyśl
1:1
Płomień II Przyprostynia
Huragan Łomnica
1:2
LZS Wąsowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień II Przyprostynia
1:0
Borusja Boruja Kościelna
Czarni II Wróblewo
4:2
Huragan Łomnica
Sparta Brody
0:2
KS Gaj Wielki
Orzeł Łowyń
0:2
TS 05 Nowy Tomyśl
Grom Zębowo
2:1
Błędno Nądnia
LZS Wąsowo
1:1
Dąb Bolewice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Borusja Boruja Kościelna
2:4
Orzeł Łowyń
Błędno Nądnia
6:2
Sparta Brody
KS Gaj Wielki
1:5
Płomień II Przyprostynia
Huragan Łomnica
2:3
Grom Zębowo
Dąb Bolewice
1:0
Czarni II Wróblewo
TS 05 Nowy Tomyśl
1:6
LZS Wąsowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łowyń
5:2
KS Gaj Wielki
Płomień II Przyprostynia
12:2
Sparta Brody
Czarni II Wróblewo
3:1
TS 05 Nowy Tomyśl
Grom Zębowo
2:1
Dąb Bolewice
LZS Wąsowo
2:0
Borusja Boruja Kościelna
Huragan Łomnica
5:1
Błędno Nądnia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błędno Nądnia
2:3
Płomień II Przyprostynia
Borusja Boruja Kościelna
5:1
Czarni II Wróblewo
Sparta Brody
0:10
Orzeł Łowyń
KS Gaj Wielki
2:3
LZS Wąsowo
Dąb Bolewice
0:1
Huragan Łomnica
TS 05 Nowy Tomyśl
1:1
Grom Zębowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łowyń
4:1
Płomień II Przyprostynia
Czarni II Wróblewo
5:2
KS Gaj Wielki
Grom Zębowo
5:1
Borusja Boruja Kościelna
LZS Wąsowo
10:1
Sparta Brody
Dąb Bolewice
1:1
Błędno Nądnia
Huragan Łomnica
2:6
TS 05 Nowy Tomyśl
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
TS 05 Nowy Tomyśl
1:0
Dąb Bolewice
Borusja Boruja Kościelna
2:2
Huragan Łomnica
Błędno Nądnia
0:5
Orzeł Łowyń
Płomień II Przyprostynia
1:2
LZS Wąsowo
Sparta Brody
0:3
Czarni II Wróblewo
KS Gaj Wielki
6:2
Grom Zębowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wąsowo
2:1
Orzeł Łowyń
Czarni II Wróblewo
1:1
Płomień II Przyprostynia
Grom Zębowo
4:0
Sparta Brody
Dąb Bolewice
1:0
Borusja Boruja Kościelna
TS 05 Nowy Tomyśl
2:0
Błędno Nądnia
Huragan Łomnica
2:1
KS Gaj Wielki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Borusja Boruja Kościelna
1:2
TS 05 Nowy Tomyśl
Orzeł Łowyń
2:0
Czarni II Wróblewo
Błędno Nądnia
1:0
LZS Wąsowo
Płomień II Przyprostynia
7:3
Grom Zębowo
Sparta Brody
0:6
Huragan Łomnica
KS Gaj Wielki
2:3
Dąb Bolewice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Bolewice
5:0
Sparta Brody
Borusja Boruja Kościelna
0:0
Błędno Nądnia
Czarni II Wróblewo
4:0
LZS Wąsowo
TS 05 Nowy Tomyśl
8:2
KS Gaj Wielki
Grom Zębowo
3:2
Orzeł Łowyń
Huragan Łomnica
0:4
Płomień II Przyprostynia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gaj Wielki
3:0*
Borusja Boruja Kościelna
Orzeł Łowyń
4:1
Huragan Łomnica
Sparta Brody
1:6
TS 05 Nowy Tomyśl
LZS Wąsowo
7:1
Grom Zębowo
Błędno Nądnia
1:3
Czarni II Wróblewo
Płomień II Przyprostynia
2:0
Dąb Bolewice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?