Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Tuchorza
2:3
Błyskawica Jaromierz
Sokół II Kaszczor
2:2
Helios II Czempiń
Sokół-Orkan Chobienice
5:1
PKS II Racot
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Tuchorza
0:5
Sokół II Kaszczor
Helios II Czempiń
4:2
Sokół-Orkan Chobienice
Błyskawica Jaromierz
5:3
PKS II Racot
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Kaszczor
0:2
Błyskawica Jaromierz
Sokół-Orkan Chobienice
5:1
Tęcza Tuchorza
PKS II Racot
2:3
Helios II Czempiń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Kaszczor
3:6
Sokół-Orkan Chobienice
Tęcza Tuchorza
2:2
PKS II Racot
Błyskawica Jaromierz
0:1
Helios II Czempiń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Helios II Czempiń
3:0
Tęcza Tuchorza
PKS II Racot
3:0
Sokół II Kaszczor
Sokół-Orkan Chobienice
0:0
Błyskawica Jaromierz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Helios II Czempiń
3:0*
Sokół II Kaszczor
Błyskawica Jaromierz
1:1
Tęcza Tuchorza
PKS II Racot
3:2
Sokół-Orkan Chobienice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Kaszczor
1:3
Tęcza Tuchorza
Sokół-Orkan Chobienice
0:5
Helios II Czempiń
PKS II Racot
0:3*
Błyskawica Jaromierz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Tuchorza
4:1
Sokół-Orkan Chobienice
Helios II Czempiń
5:0
PKS II Racot
Błyskawica Jaromierz
2:1
Sokół II Kaszczor
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół-Orkan Chobienice
4:0
Sokół II Kaszczor
Helios II Czempiń
1:0
Błyskawica Jaromierz
PKS II Racot
3:3*
Tęcza Tuchorza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Jaromierz
1:1
Sokół-Orkan Chobienice
Tęcza Tuchorza
3:3
Helios II Czempiń
Sokół II Kaszczor
4:5
PKS II Racot
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Jaromierz
2:1
Tęcza Tuchorza
Helios II Czempiń
3:0
Sokół II Kaszczor
PKS II Racot
2:0
Sokół-Orkan Chobienice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół-Orkan Chobienice
2:2
Helios II Czempiń
Sokół II Kaszczor
0:3
Tęcza Tuchorza
PKS II Racot
4:2
Błyskawica Jaromierz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Jaromierz
3:0
Sokół II Kaszczor
Tęcza Tuchorza
5:1
Sokół-Orkan Chobienice
Helios II Czempiń
2:1
PKS II Racot
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Tuchorza
4:2
PKS II Racot
Sokół-Orkan Chobienice
3:0
Sokół II Kaszczor
Helios II Czempiń
1:2
Błyskawica Jaromierz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Jaromierz
3:0
Sokół-Orkan Chobienice
Tęcza Tuchorza
2:1
Helios II Czempiń
Sokół II Kaszczor
0:3
PKS II Racot
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół-Orkan Chobienice
3:2
PKS II Racot
Tęcza Tuchorza
1:2
Błyskawica Jaromierz
Sokół II Kaszczor
0:3
Helios II Czempiń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Jaromierz
2:1
PKS II Racot
Tęcza Tuchorza
3:0
Sokół II Kaszczor
Helios II Czempiń
3:0
Sokół-Orkan Chobienice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Kaszczor
0:3
Błyskawica Jaromierz
PKS II Racot
1:3
Helios II Czempiń
Sokół-Orkan Chobienice
3:4
Tęcza Tuchorza
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS II Racot
0:5
Tęcza Tuchorza
Błyskawica Jaromierz
2:0
Helios II Czempiń
Sokół II Kaszczor
0:3
Sokół-Orkan Chobienice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół-Orkan Chobienice
1:3
Błyskawica Jaromierz
Helios II Czempiń
4:1
Tęcza Tuchorza
PKS II Racot
3:0
Sokół II Kaszczor
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?