Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ludwinowo
6:2
Krobianka Krobia
Kania Gostyń
11:0
Kania II Gostyń
Lew Pogorzela
3:8
Korona Piaski
Wisła Borek Wielkopolski
4:11
Dąbroczanka Pępowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania II Gostyń
7:1
Lew Pogorzela
Wisła Borek Wielkopolski
2:13
Kania Gostyń
Korona Piaski
0:10
KS Ludwinowo
Dąbroczanka Pępowo
9:4
Krobianka Krobia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lew Pogorzela
3:7
Wisła Borek Wielkopolski
KS Ludwinowo
14:1
Kania II Gostyń
Kania Gostyń
8:4
Dąbroczanka Pępowo
Krobianka Krobia
7:3
Korona Piaski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
11:3
Korona Piaski
Kania Gostyń
7:0
Lew Pogorzela
Wisła Borek Wielkopolski
4:16
KS Ludwinowo
Kania II Gostyń
5:4
Krobianka Krobia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ludwinowo
10:4
Kania Gostyń
Korona Piaski
6:2
Kania II Gostyń
Lew Pogorzela
2:7
Dąbroczanka Pępowo
Krobianka Krobia
4:5
Wisła Borek Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
10:2
Krobianka Krobia
Dąbroczanka Pępowo
4:3
Kania II Gostyń
Lew Pogorzela
0:13
KS Ludwinowo
Wisła Borek Wielkopolski
3:6
Korona Piaski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ludwinowo
8:3
Dąbroczanka Pępowo
Krobianka Krobia
5:1
Lew Pogorzela
Korona Piaski
2:3
Kania Gostyń
Kania II Gostyń
5:4
Wisła Borek Wielkopolski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
4:4
Wisła Borek Wielkopolski
Krobianka Krobia
3:12
KS Ludwinowo
Kania II Gostyń
1:4
Kania Gostyń
Korona Piaski
2:4
Lew Pogorzela
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
10:1
Wisła Borek Wielkopolski
Krobianka Krobia
4:8
Dąbroczanka Pępowo
KS Ludwinowo
7:3
Korona Piaski
Lew Pogorzela
0:5
Kania II Gostyń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
2:3
Krobianka Krobia
Kania II Gostyń
2:1
KS Ludwinowo
Dąbroczanka Pępowo
2:2
Kania Gostyń
Wisła Borek Wielkopolski
8:4
Lew Pogorzela
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ludwinowo
7:3
Wisła Borek Wielkopolski
Krobianka Krobia
4:2
Kania II Gostyń
Lew Pogorzela
1:11
Kania Gostyń
Korona Piaski
2:4
Dąbroczanka Pępowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Borek Wielkopolski
0:8
Krobianka Krobia
Dąbroczanka Pępowo
13:0
Lew Pogorzela
Kania II Gostyń
4:3
Korona Piaski
Kania Gostyń
1:2
KS Ludwinowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ludwinowo
11:2
Lew Pogorzela
Krobianka Krobia
2:5
Kania Gostyń
Korona Piaski
6:5
Wisła Borek Wielkopolski
Kania II Gostyń
4:4
Dąbroczanka Pępowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lew Pogorzela
1:5
Krobianka Krobia
Kania Gostyń
7:2
Korona Piaski
Wisła Borek Wielkopolski
7:2
Kania II Gostyń
Dąbroczanka Pępowo
5:10
KS Ludwinowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?