Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
- : -
Szok Bojanowo
Football Academy Leszno
Pauza
Młoda Polonia Astromal Leszno
13:0
Sparta Miejska Górka
Awdaniec Pakosław
2:3
Dąbroczanka Pępowo
Korona Wilkowice
2:0
Korona Piaski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
3:2
Krobianka Krobia
Korona Piaski
Pauza
Sparta Miejska Górka
1:4
Football Academy Leszno
Awdaniec Pakosław
6:2
Młoda Polonia Astromal Leszno
Szok Bojanowo
2:0
Korona Wilkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
6:1
Szok Bojanowo
Football Academy Leszno
3:2
Awdaniec Pakosław
Młoda Polonia Astromal Leszno
6:2
Krobianka Krobia
Sparta Miejska Górka
Pauza
Korona Wilkowice
1:4
Dąbroczanka Pępowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
1:2
Football Academy Leszno
Dąbroczanka Pępowo
1:2
Korona Piaski
Sparta Miejska Górka
3:9
Awdaniec Pakosław
Szok Bojanowo
Pauza
Korona Wilkowice
2:1
Młoda Polonia Astromal Leszno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
0:0
Sparta Miejska Górka
Football Academy Leszno
2:1
Korona Wilkowice
Młoda Polonia Astromal Leszno
2:2
Korona Piaski
Awdaniec Pakosław
Pauza
Szok Bojanowo
0:1
Dąbroczanka Pępowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
Pauza
Korona Piaski
1:0
Football Academy Leszno
Sparta Miejska Górka
0:12
Korona Wilkowice
Awdaniec Pakosław
10:1
Krobianka Krobia
Szok Bojanowo
8:6
Młoda Polonia Astromal Leszno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
Pauza
Korona Piaski
4:1
Sparta Miejska Górka
Football Academy Leszno
5:2
Szok Bojanowo
Młoda Polonia Astromal Leszno
0:4
Dąbroczanka Pępowo
Korona Wilkowice
2:4
Awdaniec Pakosław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
3:1
Korona Wilkowice
Football Academy Leszno
0:0
Dąbroczanka Pępowo
Młoda Polonia Astromal Leszno
Pauza
Sparta Miejska Górka
1:2
Szok Bojanowo
Awdaniec Pakosław
5:2
Korona Piaski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
5:1
Sparta Miejska Górka
Korona Piaski
3:0
Krobianka Krobia
Młoda Polonia Astromal Leszno
1:2
Football Academy Leszno
Szok Bojanowo
0:4
Awdaniec Pakosław
Korona Wilkowice
Pauza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
0:4
Awdaniec Pakosław
Korona Piaski
5:1
Korona Wilkowice
Sparta Miejska Górka
0:11
Młoda Polonia Astromal Leszno
Szok Bojanowo
1:2
Krobianka Krobia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
1:4
Dąbroczanka Pępowo
Football Academy Leszno
1:0
Sparta Miejska Górka
Młoda Polonia Astromal Leszno
2:3
Awdaniec Pakosław
Korona Wilkowice
0:2
Szok Bojanowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
4:4
Młoda Polonia Astromal Leszno
Dąbroczanka Pępowo
1:1
Korona Wilkowice
Awdaniec Pakosław
0:2
Football Academy Leszno
Szok Bojanowo
0:1
Korona Piaski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
1:1
Dąbroczanka Pępowo
Football Academy Leszno
- : -
Krobianka Krobia
Młoda Polonia Astromal Leszno
2:3
Korona Wilkowice
Awdaniec Pakosław
10:1
Sparta Miejska Górka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?