Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
Pauza
Sparta Miejska Górka
12:7
Football Academy Leszno
MTS Pawłowice
4:7
Młoda Polonia Astromal Leszno
Rawia Rawag Rawicz
4:8
KS Ludwinowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Młoda Polonia Astromal Leszno
Pauza
Kania Gostyń
5:2
Sparta Miejska Górka
KS Ludwinowo
7:1
MTS Pawłowice
Football Academy Leszno
6:8
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MTS Pawłowice
7:6
Football Academy Leszno
Sparta Miejska Górka
Pauza
Rawia Rawag Rawicz
2:8
Kania Gostyń
Młoda Polonia Astromal Leszno
2:7
KS Ludwinowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ludwinowo
Pauza
Football Academy Leszno
2:5
Młoda Polonia Astromal Leszno
Kania Gostyń
6:2
MTS Pawłowice
Sparta Miejska Górka
9:5
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ludwinowo
11:3
Football Academy Leszno
MTS Pawłowice
8:2
Sparta Miejska Górka
Rawia Rawag Rawicz
Pauza
Młoda Polonia Astromal Leszno
2:4
Kania Gostyń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
3:9
KS Ludwinowo
Sparta Miejska Górka
2:3
Młoda Polonia Astromal Leszno
Football Academy Leszno
Pauza
Rawia Rawag Rawicz
4:5
MTS Pawłowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ludwinowo
5:1
Sparta Miejska Górka
MTS Pawłowice
Pauza
Football Academy Leszno
3:6
Kania Gostyń
Młoda Polonia Astromal Leszno
2:4
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
Pauza
KS Ludwinowo
6:3
Rawia Rawag Rawicz
Football Academy Leszno
9:7
Sparta Miejska Górka
Młoda Polonia Astromal Leszno
6:6
MTS Pawłowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MTS Pawłowice
1:5
KS Ludwinowo
Sparta Miejska Górka
3:5
Kania Gostyń
Rawia Rawag Rawicz
4:12
Football Academy Leszno
Młoda Polonia Astromal Leszno
Pauza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
3:0
Rawia Rawag Rawicz
KS Ludwinowo
4:2
Młoda Polonia Astromal Leszno
Football Academy Leszno
3:8
MTS Pawłowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ludwinowo
Pauza
MTS Pawłowice
3:5
Kania Gostyń
Rawia Rawag Rawicz
- : -
Sparta Miejska Górka
Młoda Polonia Astromal Leszno
12:5
Football Academy Leszno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
6:3
Młoda Polonia Astromal Leszno
Sparta Miejska Górka
- : -
MTS Pawłowice
Football Academy Leszno
1:12
KS Ludwinowo
Rawia Rawag Rawicz
Pauza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ludwinowo
4:1
Kania Gostyń
MTS Pawłowice
3:10
Rawia Rawag Rawicz
Football Academy Leszno
Pauza
Młoda Polonia Astromal Leszno
4:1
Sparta Miejska Górka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
5:3
Football Academy Leszno
Sparta Miejska Górka
1:0
KS Ludwinowo
Rawia Rawag Rawicz
5:4
Młoda Polonia Astromal Leszno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?