Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania II Gostyń
5:8
Football II Academy Leszno
MTS Pawłowice
2:6
Dąbroczanka Pępowo
Młoda Polonia Astromal Leszno
0:11
Football Academy Leszno
Kania Gostyń
4:3
As Czempiń
Rawia Rawag Rawicz
3:1
Czwórka II Kościan
PKS Racot
5:6
Czwórka Kościan
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
16:1
Młoda Polonia Astromal Leszno
Kania Gostyń
11:0
Rawia Rawag Rawicz
Czwórka Kościan
1:2
MTS Pawłowice
Czwórka II Kościan
1:4
PKS Racot
As Czempiń
10:4
Football II Academy Leszno
Football Academy Leszno
12:4
Kania II Gostyń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MTS Pawłowice
9:0
Czwórka II Kościan
Młoda Polonia Astromal Leszno
2:3
Czwórka Kościan
Kania II Gostyń
3:21
Dąbroczanka Pępowo
PKS Racot
2:9
Kania Gostyń
Football II Academy Leszno
9:11
Football Academy Leszno
Rawia Rawag Rawicz
2:6
As Czempiń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
14:1
Football II Academy Leszno
Kania Gostyń
14:3
MTS Pawłowice
As Czempiń
7:10
Football Academy Leszno
Czwórka Kościan
2:5
Kania II Gostyń
Rawia Rawag Rawicz
3:9
PKS Racot
Czwórka II Kościan
5:6
Młoda Polonia Astromal Leszno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania II Gostyń
2:3
Czwórka II Kościan
MTS Pawłowice
8:4
Rawia Rawag Rawicz
Młoda Polonia Astromal Leszno
0:12
Kania Gostyń
PKS Racot
4:3
As Czempiń
Football II Academy Leszno
3:2
Czwórka Kościan
Football Academy Leszno
6:10
Dąbroczanka Pępowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czwórka Kościan
4:9
Football Academy Leszno
Rawia Rawag Rawicz
3:5
Młoda Polonia Astromal Leszno
Czwórka II Kościan
2:6
Football II Academy Leszno
Kania Gostyń
15:2
Kania II Gostyń
As Czempiń
4:7
Dąbroczanka Pępowo
PKS Racot
7:6
MTS Pawłowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Leszno
7:3
Czwórka II Kościan
Dąbroczanka Pępowo
18:4
Czwórka Kościan
Kania II Gostyń
6:3
Rawia Rawag Rawicz
MTS Pawłowice
1:7
As Czempiń
Football II Academy Leszno
3:8
Kania Gostyń
Młoda Polonia Astromal Leszno
3:6
PKS Racot
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
5:8
Football Academy Leszno
MTS Pawłowice
9:1
Młoda Polonia Astromal Leszno
As Czempiń
17:0
Czwórka Kościan
Rawia Rawag Rawicz
5:12
Football II Academy Leszno
Czwórka II Kościan
1:8
Dąbroczanka Pępowo
PKS Racot
10:1
Kania II Gostyń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
10:4
Kania Gostyń
Kania II Gostyń
5:9
MTS Pawłowice
Football II Academy Leszno
8:6
PKS Racot
Czwórka Kościan
6:4
Czwórka II Kościan
Młoda Polonia Astromal Leszno
0:12
As Czempiń
Football Academy Leszno
3:0*
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
3:0
Czwórka Kościan
MTS Pawłowice
8:5
Football II Academy Leszno
As Czempiń
12:3
Czwórka II Kościan
Rawia Rawag Rawicz
0:16
Dąbroczanka Pępowo
Młoda Polonia Astromal Leszno
2:4
Kania II Gostyń
PKS Racot
2:9
Football Academy Leszno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
14:0
PKS Racot
Kania II Gostyń
1:8
As Czempiń
Football Academy Leszno
7:5
MTS Pawłowice
Football II Academy Leszno
7:1
Młoda Polonia Astromal Leszno
Czwórka Kościan
4:1
Rawia Rawag Rawicz
Czwórka II Kościan
2:5
Kania Gostyń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
8:3
MTS Pawłowice
Football Academy Leszno
13:1
Młoda Polonia Astromal Leszno
Football II Academy Leszno
7:4
Kania II Gostyń
As Czempiń
5:7
Kania Gostyń
Czwórka Kościan
3:4
PKS Racot
Czwórka II Kościan
4:2
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania II Gostyń
2:20
Football Academy Leszno
MTS Pawłowice
5:4
Czwórka Kościan
Football II Academy Leszno
3:4
As Czempiń
Rawia Rawag Rawicz
5:7
Kania Gostyń
Młoda Polonia Astromal Leszno
0:8
Dąbroczanka Pępowo
PKS Racot
- : -
Czwórka II Kościan
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
12:1
Kania II Gostyń
Kania Gostyń
8:1
PKS Racot
Football Academy Leszno
12:5
Football II Academy Leszno
As Czempiń
3:0*
Rawia Rawag Rawicz
Czwórka Kościan
3:2
Młoda Polonia Astromal Leszno
Czwórka II Kościan
2:9
MTS Pawłowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania II Gostyń
5:10
Czwórka Kościan
MTS Pawłowice
4:7
Kania Gostyń
Football Academy Leszno
14:1
As Czempiń
Football II Academy Leszno
0:6
Dąbroczanka Pępowo
Młoda Polonia Astromal Leszno
2:5
Czwórka II Kościan
PKS Racot
11:3
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
7:5
Football Academy Leszno
Kania Gostyń
4:1
Młoda Polonia Astromal Leszno
As Czempiń
- : -
PKS Racot
Czwórka Kościan
4:2
Football II Academy Leszno
Rawia Rawag Rawicz
5:7
MTS Pawłowice
Czwórka II Kościan
3:4
Kania II Gostyń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
11:5
As Czempiń
Kania II Gostyń
3:20
Kania Gostyń
MTS Pawłowice
8:5
PKS Racot
Football Academy Leszno
11:3
Czwórka Kościan
Football II Academy Leszno
9:0
Czwórka II Kościan
Młoda Polonia Astromal Leszno
- : -
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
- : -
Football II Academy Leszno
As Czempiń
6:2
MTS Pawłowice
Czwórka Kościan
- : -
Dąbroczanka Pępowo
Rawia Rawag Rawicz
5:6
Kania II Gostyń
Czwórka II Kościan
3:15
Football Academy Leszno
PKS Racot
4:2
Młoda Polonia Astromal Leszno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
3:0*
Czwórka II Kościan
Kania II Gostyń
2:6
PKS Racot
Football Academy Leszno
9:3
Kania Gostyń
Football II Academy Leszno
6:4
Rawia Rawag Rawicz
Czwórka Kościan
2:9
As Czempiń
Młoda Polonia Astromal Leszno
3:2
MTS Pawłowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
3:6
Dąbroczanka Pępowo
MTS Pawłowice
8:0
Kania II Gostyń
As Czempiń
11:2
Młoda Polonia Astromal Leszno
Rawia Rawag Rawicz
4:15
Football Academy Leszno
Czwórka II Kościan
3:3
Czwórka Kościan
PKS Racot
8:5
Football II Academy Leszno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
5:0
Rawia Rawag Rawicz
Kania II Gostyń
3:3
Młoda Polonia Astromal Leszno
Football Academy Leszno
12:3
PKS Racot
Football II Academy Leszno
6:11
MTS Pawłowice
Czwórka Kościan
5:3
Kania Gostyń
Czwórka II Kościan
2:6
As Czempiń
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MTS Pawłowice
6:8
Football Academy Leszno
Kania Gostyń
- : -
Czwórka II Kościan
As Czempiń
- : -
Kania II Gostyń
Rawia Rawag Rawicz
2:11
Czwórka Kościan
Młoda Polonia Astromal Leszno
1:7
Football II Academy Leszno
PKS Racot
- : -
Dąbroczanka Pępowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?