Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Miejska Górka
1:4
GKS Krzemieniewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Pudliszki
0:1
Sparta Miejska Górka
4P4S Rydzyniak Rydzyna
2:2
Helios Czempiń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Racot
3:1
Helios Czempiń
4P4S Rydzyniak Rydzyna
0:5
GKS Krzemieniewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Pudliszki
1:1
4P4S Rydzyniak Rydzyna
GKS Krzemieniewo
2:1
PKS Racot
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
4P4S Rydzyniak Rydzyna
4:2
Sparta Miejska Górka
PKS Racot
3:0
Zjednoczeni Pudliszki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Miejska Górka
5:0
PKS Racot
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Helios Czempiń
2:3
GKS Krzemieniewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
4P4S Rydzyniak Rydzyna
1:2
PKS Racot
Zjednoczeni Pudliszki
1:4
Helios Czempiń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Helios Czempiń
2:3
Sparta Miejska Górka
GKS Krzemieniewo
3:0
Zjednoczeni Pudliszki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Krzemieniewo
2:0
Sparta Miejska Górka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Miejska Górka
5:1
Zjednoczeni Pudliszki
Helios Czempiń
3:4
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Helios Czempiń
2:4
PKS Racot
GKS Krzemieniewo
0:0
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
4P4S Rydzyniak Rydzyna
7:2
Zjednoczeni Pudliszki
PKS Racot
4:1
GKS Krzemieniewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Krzemieniewo
2:1
Helios Czempiń
Zjednoczeni Pudliszki
1:2
PKS Racot
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Helios Czempiń
1:2
Zjednoczeni Pudliszki
PKS Racot
4:3
Sparta Miejska Górka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Miejska Górka
3:0
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Miejska Górka
2:2
Helios Czempiń
Zjednoczeni Pudliszki
2:1
GKS Krzemieniewo
PKS Racot
3:2
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Krzemieniewo
3:2
Zjednoczeni Pudliszki
Helios Czempiń
0:2
Sparta Miejska Górka
4P4S Rydzyniak Rydzyna
2:5
PKS Racot
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Pudliszki
2:1
Sparta Miejska Górka
GKS Krzemieniewo
2:2
PKS Racot
Helios Czempiń
- : -
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
4P4S Rydzyniak Rydzyna
0:0
Zjednoczeni Pudliszki
PKS Racot
0:4
Helios Czempiń
Sparta Miejska Górka
1:3
GKS Krzemieniewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Pudliszki
0:3
PKS Racot
GKS Krzemieniewo
0:1
Helios Czempiń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?