Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Kokorzyn
1:3
Helios Bucz
Czantoria Gościeczyn
3:0
Tur Turew
Tęcza Tuchorza
1:3
Dąb Boguszyn
Dąb Kębłowo
1:0
Sokół Wroniawy
Rywal-Ewmar Kurza Góra
2:0
Grom Czacz
Promień Krzywiń
1:3
Gwiazda Siedlec
Znicz Obra
3:2
Brenewia Wijewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Czacz
2:0
Promień Krzywiń
Dąb Boguszyn
3:5
Sokół Wroniawy
Czantoria Gościeczyn
2:0
Tęcza Tuchorza
Znicz Obra
3:0
Tur Turew
Dąb Kębłowo
5:0
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Brenewia Wijewo
3:0
Helios Bucz
Gwiazda Siedlec
2:0
Orlik Kokorzyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Kokorzyn
2:1
Grom Czacz
Tęcza Tuchorza
1:1
Znicz Obra
Sokół Wroniawy
1:2
Czantoria Gościeczyn
Brenewia Wijewo
3:0
Tur Turew
Helios Bucz
1:5
Gwiazda Siedlec
Promień Krzywiń
0:2
Dąb Kębłowo
Rywal-Ewmar Kurza Góra
2:0
Dąb Boguszyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Boguszyn
2:3
Promień Krzywiń
Grom Czacz
5:1
Helios Bucz
Znicz Obra
0:1
Sokół Wroniawy
Dąb Kębłowo
3:1
Orlik Kokorzyn
Brenewia Wijewo
3:3
Gwiazda Siedlec
Tur Turew
3:1
Tęcza Tuchorza
Czantoria Gościeczyn
0:0
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Kokorzyn
3:1
Dąb Boguszyn
Czantoria Gościeczyn
3:2
Promień Krzywiń
Gwiazda Siedlec
0:2
Grom Czacz
Sokół Wroniawy
2:4
Tur Turew
Rywal-Ewmar Kurza Góra
7:1
Znicz Obra
Tęcza Tuchorza
1:1
Brenewia Wijewo
Helios Bucz
0:3
Dąb Kębłowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Turew
2:5
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Dąb Boguszyn
5:2
Helios Bucz
Czantoria Gościeczyn
4:0
Orlik Kokorzyn
Brenewia Wijewo
9:0
Grom Czacz
Znicz Obra
2:6
Promień Krzywiń
Dąb Kębłowo
0:1
Gwiazda Siedlec
Tęcza Tuchorza
1:5
Sokół Wroniawy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Kokorzyn
1:1
Znicz Obra
Grom Czacz
0:1
Dąb Kębłowo
Gwiazda Siedlec
4:2
Dąb Boguszyn
Sokół Wroniawy
0:2
Brenewia Wijewo
Rywal-Ewmar Kurza Góra
5:1
Tęcza Tuchorza
Promień Krzywiń
2:0
Tur Turew
Helios Bucz
1:2
Czantoria Gościeczyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Tuchorza
2:4
Promień Krzywiń
Tur Turew
0:0
Orlik Kokorzyn
Dąb Boguszyn
3:6
Grom Czacz
Sokół Wroniawy
2:4
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Brenewia Wijewo
3:3
Dąb Kębłowo
Czantoria Gościeczyn
1:2
Gwiazda Siedlec
Znicz Obra
9:0
Helios Bucz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Kokorzyn
2:1
Tęcza Tuchorza
Promień Krzywiń
3:3
Sokół Wroniawy
Grom Czacz
5:0
Czantoria Gościeczyn
Gwiazda Siedlec
2:1
Znicz Obra
Rywal-Ewmar Kurza Góra
0:3
Brenewia Wijewo
Dąb Kębłowo
3:1
Dąb Boguszyn
Helios Bucz
1:1
Tur Turew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Tuchorza
0:3
Helios Bucz
Tur Turew
1:4
Gwiazda Siedlec
Brenewia Wijewo
5:0
Dąb Boguszyn
Sokół Wroniawy
5:0
Orlik Kokorzyn
Czantoria Gościeczyn
2:0
Dąb Kębłowo
Rywal-Ewmar Kurza Góra
0:9
Promień Krzywiń
Znicz Obra
3:0
Grom Czacz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Kokorzyn
1:4
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Grom Czacz
1:3
Tur Turew
Gwiazda Siedlec
5:3
Tęcza Tuchorza
Dąb Boguszyn
4:2
Czantoria Gościeczyn
Dąb Kębłowo
5:2
Znicz Obra
Promień Krzywiń
3:1
Brenewia Wijewo
Helios Bucz
1:1
Sokół Wroniawy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Tuchorza
2:3
Grom Czacz
Rywal-Ewmar Kurza Góra
4:4
Helios Bucz
Znicz Obra
2:4
Dąb Boguszyn
Dąb Kębłowo
2:1
Tur Turew
Promień Krzywiń
5:0
Orlik Kokorzyn
Brenewia Wijewo
7:1
Czantoria Gościeczyn
Gwiazda Siedlec
2:1
Sokół Wroniawy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Tuchorza
0:6
Dąb Kębłowo
Dąb Boguszyn
2:1
Tur Turew
Grom Czacz
4:0
Sokół Wroniawy
Rywal-Ewmar Kurza Góra
0:0
Gwiazda Siedlec
Orlik Kokorzyn
1:3
Brenewia Wijewo
Helios Bucz
2:6
Promień Krzywiń
Czantoria Gościeczyn
2:5
Znicz Obra
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Czacz
2:2
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Tur Turew
0:1
Czantoria Gościeczyn
Sokół Wroniawy
0:2
Dąb Kębłowo
Gwiazda Siedlec
0:0
Promień Krzywiń
Dąb Boguszyn
8:1
Tęcza Tuchorza
Helios Bucz
0:3
Orlik Kokorzyn
Brenewia Wijewo
3:0
Znicz Obra
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Turew
3:1
Znicz Obra
Rywal-Ewmar Kurza Góra
3:2
Dąb Kębłowo
Sokół Wroniawy
3:0
Dąb Boguszyn
Tęcza Tuchorza
2:0
Czantoria Gościeczyn
Helios Bucz
0:4
Brenewia Wijewo
Orlik Kokorzyn
1:0
Gwiazda Siedlec
Promień Krzywiń
3:2
Grom Czacz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Boguszyn
3:1
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Grom Czacz
1:1
Orlik Kokorzyn
Znicz Obra
1:3
Tęcza Tuchorza
Dąb Kębłowo
2:3
Promień Krzywiń
Tur Turew
4:0
Brenewia Wijewo
Czantoria Gościeczyn
1:0
Sokół Wroniawy
Gwiazda Siedlec
6:2
Helios Bucz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Krzywiń
0:4
Dąb Boguszyn
Rywal-Ewmar Kurza Góra
4:1
Czantoria Gościeczyn
Sokół Wroniawy
3:4
Znicz Obra
Orlik Kokorzyn
0:2
Dąb Kębłowo
Tęcza Tuchorza
0:0
Tur Turew
Helios Bucz
2:1
Grom Czacz
Gwiazda Siedlec
1:2
Brenewia Wijewo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Boguszyn
5:2
Orlik Kokorzyn
Grom Czacz
3:1
Gwiazda Siedlec
Znicz Obra
1:0
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Dąb Kębłowo
0:2
Helios Bucz
Brenewia Wijewo
4:1
Tęcza Tuchorza
Tur Turew
3:1
Sokół Wroniawy
Czantoria Gościeczyn
1:1
Promień Krzywiń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Czacz
1:2
Brenewia Wijewo
Rywal-Ewmar Kurza Góra
3:2
Tur Turew
Sokół Wroniawy
3:0
Tęcza Tuchorza
Orlik Kokorzyn
2:3
Czantoria Gościeczyn
Promień Krzywiń
7:0
Znicz Obra
Helios Bucz
2:1
Dąb Boguszyn
Gwiazda Siedlec
1:0
Dąb Kębłowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Boguszyn
1:1
Gwiazda Siedlec
Znicz Obra
1:1
Orlik Kokorzyn
Dąb Kębłowo
4:0
Grom Czacz
Tęcza Tuchorza
2:5
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Brenewia Wijewo
2:2
Sokół Wroniawy
Tur Turew
0:2
Promień Krzywiń
Czantoria Gościeczyn
3:2
Helios Bucz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal-Ewmar Kurza Góra
1:2
Sokół Wroniawy
Dąb Kębłowo
2:5
Brenewia Wijewo
Orlik Kokorzyn
1:6
Tur Turew
Promień Krzywiń
8:2
Tęcza Tuchorza
Helios Bucz
7:0
Znicz Obra
Gwiazda Siedlec
0:1
Czantoria Gościeczyn
Grom Czacz
2:2
Dąb Boguszyn
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Boguszyn
2:4
Dąb Kębłowo
Znicz Obra
0:3
Gwiazda Siedlec
Promień Krzywiń
4:0
Sokół Wroniawy
Tęcza Tuchorza
3:0
Orlik Kokorzyn
Brenewia Wijewo
3:0
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Tur Turew
4:1
Helios Bucz
Czantoria Gościeczyn
2:3
Grom Czacz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Krzywiń
7:1
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Dąb Boguszyn
0:3
Brenewia Wijewo
Grom Czacz
5:2
Znicz Obra
Dąb Kębłowo
2:1
Czantoria Gościeczyn
Orlik Kokorzyn
1:1
Sokół Wroniawy
Helios Bucz
5:1
Tęcza Tuchorza
Gwiazda Siedlec
1:5
Tur Turew
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal-Ewmar Kurza Góra
1:4
Orlik Kokorzyn
Znicz Obra
1:5
Dąb Kębłowo
Sokół Wroniawy
1:1
Helios Bucz
Tęcza Tuchorza
1:7
Gwiazda Siedlec
Brenewia Wijewo
0:1
Promień Krzywiń
Tur Turew
1:1
Grom Czacz
Czantoria Gościeczyn
3:3
Dąb Boguszyn
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Boguszyn
2:1
Znicz Obra
Grom Czacz
8:1
Tęcza Tuchorza
Sokół Wroniawy
2:0
Gwiazda Siedlec
Orlik Kokorzyn
0:1
Promień Krzywiń
Helios Bucz
3:1
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Tur Turew
0:0
Dąb Kębłowo
Czantoria Gościeczyn
2:4
Brenewia Wijewo
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal-Ewmar Kurza Góra
- : -
Gwiazda Siedlec
Znicz Obra
- : -
Czantoria Gościeczyn
Sokół Wroniawy
- : -
Grom Czacz
Promień Krzywiń
- : -
Helios Bucz
Tęcza Tuchorza
- : -
Dąb Kębłowo
Brenewia Wijewo
- : -
Orlik Kokorzyn
Tur Turew
- : -
Dąb Boguszyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?