Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
0:0
Stella Luboń
UKS I Śrem
1:0
UKS II Śrem
Warta Poznań
4:0
Warta II Poznań
Dąbroczanka Pępowo
1:1
Football Academy Leszno
Kania Gostyń
2:1
As Czempiń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS I Śrem
0:1
Warta Poznań
UKS II Śrem
0:10
Football Academy Leszno
Warta II Poznań
0:5
Dąbroczanka Pępowo
Kania Gostyń
1:2
Lider Swarzędz
As Czempiń
4:1
Stella Luboń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Luboń
4:1
UKS II Śrem
Warta II Poznań
1:3
UKS I Śrem
Dąbroczanka Pępowo
2:4
Warta Poznań
Football Academy Leszno
0:0
Kania Gostyń
As Czempiń
1:1
Lider Swarzędz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
6:0
UKS II Śrem
Stella Luboń
0:2
Kania Gostyń
Warta Poznań
1:4
Football Academy Leszno
Warta II Poznań
0:0
As Czempiń
Dąbroczanka Pępowo
2:0
UKS I Śrem
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
0:3
UKS I Śrem
Stella Luboń
0:3
Warta Poznań
Warta II Poznań
6:0
UKS II Śrem
Dąbroczanka Pępowo
3:1
Kania Gostyń
As Czempiń
2:0
Football Academy Leszno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS I Śrem
2:0
Stella Luboń
Warta Poznań
5:1
As Czempiń
Warta II Poznań
1:0
Kania Gostyń
Dąbroczanka Pępowo
5:1
UKS II Śrem
Football Academy Leszno
3:0
Lider Swarzędz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
1:3
Warta Poznań
UKS I Śrem
0:0
Kania Gostyń
UKS II Śrem
0:2
As Czempiń
Warta II Poznań
0:2
Football Academy Leszno
Dąbroczanka Pępowo
4:0
Stella Luboń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
0:6
Dąbroczanka Pępowo
Stella Luboń
0:1
Warta II Poznań
UKS I Śrem
3:2
As Czempiń
Warta Poznań
0:0
Kania Gostyń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
5:0
UKS II Śrem
Dąbroczanka Pępowo
0:1
As Czempiń
Football Academy Leszno
2:0
Stella Luboń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
0:2
Warta II Poznań
UKS II Śrem
0:1
Kania Gostyń
Football Academy Leszno
1:1
UKS I Śrem
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
1:0
Stella Luboń
UKS I Śrem
4:0
UKS II Śrem
Warta Poznań
4:0
Warta II Poznań
Dąbroczanka Pępowo
2:2
Football Academy Leszno
Kania Gostyń
2:0
As Czempiń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS I Śrem
0:0
Warta Poznań
UKS II Śrem
0:5
Football Academy Leszno
Warta II Poznań
0:1
Dąbroczanka Pępowo
Kania Gostyń
1:1
Lider Swarzędz
As Czempiń
1:1
Stella Luboń
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Luboń
4:0
UKS II Śrem
Warta II Poznań
1:2
UKS I Śrem
Dąbroczanka Pępowo
0:3
Warta Poznań
Football Academy Leszno
3:0
Kania Gostyń
As Czempiń
2:0
Lider Swarzędz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
3:2
UKS II Śrem
Stella Luboń
0:1
Kania Gostyń
Warta Poznań
0:1
Football Academy Leszno
Warta II Poznań
0:1
As Czempiń
Dąbroczanka Pępowo
1:1
UKS I Śrem
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
1:1
UKS I Śrem
Stella Luboń
0:3
Warta Poznań
Warta II Poznań
1:0
UKS II Śrem
Dąbroczanka Pępowo
1:1
Kania Gostyń
As Czempiń
0:1
Football Academy Leszno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS I Śrem
2:0
Stella Luboń
Warta Poznań
0:1
As Czempiń
Warta II Poznań
2:2
Kania Gostyń
Dąbroczanka Pępowo
1:0
UKS II Śrem
Football Academy Leszno
2:2
Lider Swarzędz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
1:3
Warta Poznań
UKS I Śrem
1:0
Kania Gostyń
UKS II Śrem
0:2
As Czempiń
Warta II Poznań
0:2
Football Academy Leszno
Dąbroczanka Pępowo
0:0
Stella Luboń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
0:0
Dąbroczanka Pępowo
Stella Luboń
0:0
Warta II Poznań
UKS I Śrem
0:2
As Czempiń
UKS II Śrem
0:6
Kania Gostyń
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
4:0
UKS II Śrem
Dąbroczanka Pępowo
1:2
As Czempiń
Football Academy Leszno
2:1
UKS I Śrem
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
0:2
Warta II Poznań
Warta Poznań
1:0
Kania Gostyń
Football Academy Leszno
4:0
Stella Luboń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?