Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal-Klon Mochy
1:6
Orkan Chorzemin
Sokół Wroniawy
0:6
Grom Wolsztyn
Znicz Obra
1:6
Błyskawica Jaromierz
Wilga Brenno
2:1
Dąb Kębłowo
Sokół Kaszczor
1:4
Grom II Wolsztyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
20:0
Sokół Kaszczor
Grom II Wolsztyn
0:8
Rywal-Klon Mochy
Dąb Kębłowo
3:0
Sokół Wroniawy
Błyskawica Jaromierz
4:2
Orkan Chorzemin
Znicz Obra
0:3
Wilga Brenno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal-Klon Mochy
2:4
Grom Wolsztyn
Sokół Wroniawy
3:2
Znicz Obra
Orkan Chorzemin
1:1
Grom II Wolsztyn
Wilga Brenno
1:4
Błyskawica Jaromierz
Sokół Kaszczor
1:7
Dąb Kębłowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Obra
5:2
Sokół Kaszczor
Dąb Kębłowo
3:0
Rywal-Klon Mochy
Grom Wolsztyn
7:0
Orkan Chorzemin
Błyskawica Jaromierz
9:1
Grom II Wolsztyn
Wilga Brenno
5:2
Sokół Wroniawy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom II Wolsztyn
2:15
Grom Wolsztyn
Rywal-Klon Mochy
6:0
Znicz Obra
Sokół Wroniawy
2:6
Błyskawica Jaromierz
Orkan Chorzemin
0:4
Dąb Kębłowo
Sokół Kaszczor
1:7
Wilga Brenno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kębłowo
3:2
Grom II Wolsztyn
Błyskawica Jaromierz
2:3
Grom Wolsztyn
Znicz Obra
1:3
Orkan Chorzemin
Sokół Wroniawy
1:2
Sokół Kaszczor
Wilga Brenno
6:1
Rywal-Klon Mochy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kaszczor
0:5
Błyskawica Jaromierz
Rywal-Klon Mochy
2:0
Sokół Wroniawy
Orkan Chorzemin
3:6
Wilga Brenno
Grom Wolsztyn
5:0
Dąb Kębłowo
Grom II Wolsztyn
5:0
Znicz Obra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wroniawy
2:1
Orkan Chorzemin
Błyskawica Jaromierz
2:0
Dąb Kębłowo
Znicz Obra
0:9
Grom Wolsztyn
Sokół Kaszczor
0:5
Rywal-Klon Mochy
Wilga Brenno
9:1
Grom II Wolsztyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kębłowo
10:1
Znicz Obra
Grom Wolsztyn
6:0
Wilga Brenno
Rywal-Klon Mochy
0:0
Błyskawica Jaromierz
Grom II Wolsztyn
3:0
Sokół Wroniawy
Orkan Chorzemin
7:6
Sokół Kaszczor
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kębłowo
4:2
Wilga Brenno
Błyskawica Jaromierz
9:0
Znicz Obra
Orkan Chorzemin
0:0
Rywal-Klon Mochy
Grom Wolsztyn
14:0
Sokół Wroniawy
Grom II Wolsztyn
0:2
Sokół Kaszczor
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal-Klon Mochy
- : -
Grom II Wolsztyn
Orkan Chorzemin
2:2
Błyskawica Jaromierz
Wilga Brenno
12:0
Znicz Obra
Sokół Wroniawy
0:6
Dąb Kębłowo
Sokół Kaszczor
0:18
Grom Wolsztyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
12:1
Rywal-Klon Mochy
Błyskawica Jaromierz
7:0
Wilga Brenno
Grom II Wolsztyn
5:2
Orkan Chorzemin
Dąb Kębłowo
6:0
Sokół Kaszczor
Znicz Obra
0:1
Sokół Wroniawy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kaszczor
6:0
Znicz Obra
Rywal-Klon Mochy
2:2
Dąb Kębłowo
Sokół Wroniawy
1:7
Wilga Brenno
Grom II Wolsztyn
0:5
Błyskawica Jaromierz
Orkan Chorzemin
1:4
Grom Wolsztyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kębłowo
3:0
Orkan Chorzemin
Grom Wolsztyn
- : -
Grom II Wolsztyn
Błyskawica Jaromierz
- : -
Sokół Wroniawy
Znicz Obra
1:5
Rywal-Klon Mochy
Wilga Brenno
5:2
Sokół Kaszczor
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rywal-Klon Mochy
- : -
Wilga Brenno
Orkan Chorzemin
4:0
Znicz Obra
Sokół Kaszczor
2:1
Sokół Wroniawy
Grom Wolsztyn
- : -
Błyskawica Jaromierz
Grom II Wolsztyn
1:4
Dąb Kębłowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kębłowo
3:2
Grom Wolsztyn
Błyskawica Jaromierz
15:1
Sokół Kaszczor
Wilga Brenno
- : -
Orkan Chorzemin
Sokół Wroniawy
1:2
Rywal-Klon Mochy
Znicz Obra
1:0
Grom II Wolsztyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kębłowo
5:0
Błyskawica Jaromierz
Orkan Chorzemin
6:0
Sokół Wroniawy
Grom Wolsztyn
23:0
Znicz Obra
Grom II Wolsztyn
1:4
Wilga Brenno
Rywal-Klon Mochy
5:0
Sokół Kaszczor
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Jaromierz
6:0
Rywal-Klon Mochy
Sokół Kaszczor
1:5
Orkan Chorzemin
Wilga Brenno
0:4
Grom Wolsztyn
Sokół Wroniawy
- : -
Grom II Wolsztyn
Znicz Obra
0:6
Dąb Kębłowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?