Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Dębno Polskie
3:1
MAS-ROL Spławie
Sokół Włoszakowice
1:3
Korona Piaski
Wielkopolanka Szelejewo
3:1
GKS Krzemieniewo
Lew Pogorzela
3:2
Sarnowianka Sarnowa
Korona Wilkowice
3:1
Sokół Chwałkowo
Zjednoczeni Pudliszki
1:1
Awdaniec Pakosław
GKS Tęcza-Osa Osieczna
4:1
Kormoran Święciechowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
3:0
Sokół Chwałkowo
Kormoran Święciechowa
1:5
Sokół Włoszakowice
Lew Pogorzela
2:1
Pelikan Dębno Polskie
Awdaniec Pakosław
6:1
MAS-ROL Spławie
GKS Krzemieniewo
1:2
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Zjednoczeni Pudliszki
5:1
Wielkopolanka Szelejewo
Sarnowianka Sarnowa
3:2
Korona Wilkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałkowo
3:0*
Kormoran Święciechowa
Sarnowianka Sarnowa
1:1
Korona Piaski
Wielkopolanka Szelejewo
0:3
Awdaniec Pakosław
Pelikan Dębno Polskie
4:2
Korona Wilkowice
MAS-ROL Spławie
2:2
Lew Pogorzela
GKS Tęcza-Osa Osieczna
2:4
Zjednoczeni Pudliszki
Sokół Włoszakowice
1:4
GKS Krzemieniewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wilkowice
2:1
MAS-ROL Spławie
Korona Piaski
1:1
Pelikan Dębno Polskie
Wielkopolanka Szelejewo
0:3
GKS Tęcza-Osa Osieczna
GKS Krzemieniewo
2:1
Sokół Chwałkowo
Kormoran Święciechowa
3:2
Sarnowianka Sarnowa
Awdaniec Pakosław
7:0
Lew Pogorzela
Zjednoczeni Pudliszki
8:1
Sokół Włoszakowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Dębno Polskie
4:0
Kormoran Święciechowa
Sokół Włoszakowice
4:2
Wielkopolanka Szelejewo
GKS Tęcza-Osa Osieczna
0:0
Awdaniec Pakosław
Lew Pogorzela
0:1
Korona Wilkowice
Sarnowianka Sarnowa
0:3
GKS Krzemieniewo
MAS-ROL Spławie
3:2
Korona Piaski
Sokół Chwałkowo
0:1
Zjednoczeni Pudliszki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
2:0
Lew Pogorzela
Wielkopolanka Szelejewo
0:2
Sokół Chwałkowo
Kormoran Święciechowa
1:3
MAS-ROL Spławie
GKS Tęcza-Osa Osieczna
7:0
Sokół Włoszakowice
Awdaniec Pakosław
3:0
Korona Wilkowice
GKS Krzemieniewo
2:0
Pelikan Dębno Polskie
Zjednoczeni Pudliszki
8:3
Sarnowianka Sarnowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Dębno Polskie
2:5
Zjednoczeni Pudliszki
Sokół Włoszakowice
2:3
Awdaniec Pakosław
Korona Wilkowice
4:1
Korona Piaski
Lew Pogorzela
1:0
Kormoran Święciechowa
MAS-ROL Spławie
3:2
GKS Krzemieniewo
Sarnowianka Sarnowa
1:3
Wielkopolanka Szelejewo
Sokół Chwałkowo
2:4
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Krzemieniewo
4:0
Lew Pogorzela
GKS Tęcza-Osa Osieczna
2:1
Sarnowianka Sarnowa
Wielkopolanka Szelejewo
1:2
Pelikan Dębno Polskie
Kormoran Święciechowa
0:1
Korona Wilkowice
Awdaniec Pakosław
1:0
Korona Piaski
Zjednoczeni Pudliszki
3:0
MAS-ROL Spławie
Sokół Włoszakowice
0:2
Sokół Chwałkowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
2:2
Kormoran Święciechowa
Pelikan Dębno Polskie
3:2
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Korona Wilkowice
1:2
GKS Krzemieniewo
Lew Pogorzela
1:5
Zjednoczeni Pudliszki
MAS-ROL Spławie
1:2
Wielkopolanka Szelejewo
Sarnowianka Sarnowa
2:0
Sokół Włoszakowice
Sokół Chwałkowo
1:2
Awdaniec Pakosław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolanka Szelejewo
2:0
Lew Pogorzela
GKS Krzemieniewo
3:2
Korona Piaski
GKS Tęcza-Osa Osieczna
4:0
MAS-ROL Spławie
Sokół Włoszakowice
0:2
Pelikan Dębno Polskie
Zjednoczeni Pudliszki
3:1
Korona Wilkowice
Awdaniec Pakosław
5:1
Kormoran Święciechowa
Sokół Chwałkowo
4:1
Sarnowianka Sarnowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
1:2
Zjednoczeni Pudliszki
Pelikan Dębno Polskie
3:2
Sokół Chwałkowo
Korona Wilkowice
4:2
Wielkopolanka Szelejewo
Kormoran Święciechowa
0:6
GKS Krzemieniewo
Lew Pogorzela
2:2
GKS Tęcza-Osa Osieczna
MAS-ROL Spławie
2:1
Sokół Włoszakowice
Sarnowianka Sarnowa
0:2
Awdaniec Pakosław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tęcza-Osa Osieczna
5:2
Korona Wilkowice
Wielkopolanka Szelejewo
3:2
Korona Piaski
Sokół Włoszakowice
6:1
Lew Pogorzela
Awdaniec Pakosław
0:1
GKS Krzemieniewo
Sarnowianka Sarnowa
0:2
Pelikan Dębno Polskie
Zjednoczeni Pudliszki
4:0
Kormoran Święciechowa
Sokół Chwałkowo
4:1
MAS-ROL Spławie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
4:1
GKS Tęcza-Osa Osieczna
GKS Krzemieniewo
2:2
Zjednoczeni Pudliszki
Pelikan Dębno Polskie
1:2
Awdaniec Pakosław
Kormoran Święciechowa
1:4
Wielkopolanka Szelejewo
Lew Pogorzela
1:4
Sokół Chwałkowo
Korona Wilkowice
2:2
Sokół Włoszakowice
MAS-ROL Spławie
1:2
Sarnowianka Sarnowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
2:1
Sokół Włoszakowice
Kormoran Święciechowa
0:3
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Sokół Chwałkowo
0:1
Korona Wilkowice
MAS-ROL Spławie
2:1
Pelikan Dębno Polskie
Awdaniec Pakosław
1:2
Zjednoczeni Pudliszki
Sarnowianka Sarnowa
2:1
Lew Pogorzela
GKS Krzemieniewo
4:1
Wielkopolanka Szelejewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolanka Szelejewo
3:2
Zjednoczeni Pudliszki
GKS Tęcza-Osa Osieczna
1:1
GKS Krzemieniewo
Korona Wilkowice
1:1
Sarnowianka Sarnowa
Pelikan Dębno Polskie
1:1
Lew Pogorzela
Sokół Chwałkowo
0:0
Korona Piaski
MAS-ROL Spławie
2:2
Awdaniec Pakosław
Sokół Włoszakowice
4:0
Kormoran Święciechowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lew Pogorzela
2:0
MAS-ROL Spławie
Zjednoczeni Pudliszki
2:1
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Korona Piaski
1:0
Sarnowianka Sarnowa
Awdaniec Pakosław
1:1
Wielkopolanka Szelejewo
GKS Krzemieniewo
6:0
Sokół Włoszakowice
Kormoran Święciechowa
1:5
Sokół Chwałkowo
Korona Wilkowice
1:1
Pelikan Dębno Polskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Dębno Polskie
3:1
Korona Piaski
Sokół Włoszakowice
2:6
Zjednoczeni Pudliszki
GKS Tęcza-Osa Osieczna
1:1
Wielkopolanka Szelejewo
Lew Pogorzela
2:1
Awdaniec Pakosław
Sokół Chwałkowo
4:1
GKS Krzemieniewo
MAS-ROL Spławie
0:1
Korona Wilkowice
Sarnowianka Sarnowa
3:0
Kormoran Święciechowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolanka Szelejewo
4:1
Sokół Włoszakowice
Korona Piaski
2:1
MAS-ROL Spławie
GKS Krzemieniewo
1:0
Sarnowianka Sarnowa
Korona Wilkowice
1:1
Lew Pogorzela
Kormoran Święciechowa
1:2
Pelikan Dębno Polskie
Awdaniec Pakosław
4:1
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Zjednoczeni Pudliszki
0:0
Sokół Chwałkowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Dębno Polskie
0:0
GKS Krzemieniewo
Korona Wilkowice
2:1
Awdaniec Pakosław
Lew Pogorzela
1:1
Korona Piaski
Sokół Chwałkowo
3:1
Wielkopolanka Szelejewo
MAS-ROL Spławie
2:0
Kormoran Święciechowa
Sarnowianka Sarnowa
5:1
Zjednoczeni Pudliszki
Sokół Włoszakowice
1:3
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Pudliszki
5:0
Pelikan Dębno Polskie
Wielkopolanka Szelejewo
6:0
Sarnowianka Sarnowa
GKS Tęcza-Osa Osieczna
2:1
Sokół Chwałkowo
GKS Krzemieniewo
4:2
MAS-ROL Spławie
Korona Piaski
2:5
Korona Wilkowice
Awdaniec Pakosław
5:0
Sokół Włoszakowice
Kormoran Święciechowa
2:1
Lew Pogorzela
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Dębno Polskie
2:3
Wielkopolanka Szelejewo
Korona Wilkowice
7:0
Kormoran Święciechowa
Korona Piaski
0:2
Awdaniec Pakosław
Lew Pogorzela
1:4
GKS Krzemieniewo
Sokół Chwałkowo
4:3
Sokół Włoszakowice
MAS-ROL Spławie
2:1
Zjednoczeni Pudliszki
Sarnowianka Sarnowa
0:1
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Awdaniec Pakosław
2:0
Sokół Chwałkowo
Wielkopolanka Szelejewo
5:0
MAS-ROL Spławie
GKS Krzemieniewo
1:2
Korona Wilkowice
Sokół Włoszakowice
3:0
Sarnowianka Sarnowa
GKS Tęcza-Osa Osieczna
2:0
Pelikan Dębno Polskie
Kormoran Święciechowa
0:3
Korona Piaski
Zjednoczeni Pudliszki
6:2
Lew Pogorzela
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wilkowice
3:7
Zjednoczeni Pudliszki
Pelikan Dębno Polskie
1:3
Sokół Włoszakowice
Korona Piaski
3:2
GKS Krzemieniewo
Kormoran Święciechowa
0:6
Awdaniec Pakosław
Lew Pogorzela
0:2
Wielkopolanka Szelejewo
MAS-ROL Spławie
4:2
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Sarnowianka Sarnowa
5:4
Sokół Chwałkowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałkowo
0:0
Pelikan Dębno Polskie
Awdaniec Pakosław
3:0
Sarnowianka Sarnowa
Wielkopolanka Szelejewo
4:2
Korona Wilkowice
GKS Krzemieniewo
5:0
Kormoran Święciechowa
Zjednoczeni Pudliszki
4:2
Korona Piaski
Sokół Włoszakowice
3:2
MAS-ROL Spławie
GKS Tęcza-Osa Osieczna
0:3
Lew Pogorzela
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Krzemieniewo
2:0
Awdaniec Pakosław
Lew Pogorzela
2:2
Sokół Włoszakowice
Korona Piaski
0:1
Wielkopolanka Szelejewo
Kormoran Święciechowa
1:5
Zjednoczeni Pudliszki
Pelikan Dębno Polskie
2:4
Sarnowianka Sarnowa
MAS-ROL Spławie
0:2
Sokół Chwałkowo
Korona Wilkowice
2:2
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałkowo
2:2
Lew Pogorzela
Awdaniec Pakosław
4:0
Pelikan Dębno Polskie
Sarnowianka Sarnowa
8:0
MAS-ROL Spławie
Wielkopolanka Szelejewo
10:0
Kormoran Święciechowa
Zjednoczeni Pudliszki
2:3
GKS Krzemieniewo
GKS Tęcza-Osa Osieczna
1:4
Korona Piaski
Sokół Włoszakowice
7:1
Korona Wilkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?