Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolanka Szelejewo
0:0
Awdaniec Pakosław
Pelikan Dębno Polskie
2:2
MAS-ROL Spławie
Sokół Chwałkowo
3:0
Kormoran Święciechowa
Ruch Bojanowo
6:1
Lew Pogorzela
Sarnowianka Sarnowa
6:1
Korona Piaski
LUKS Stare Bojanowo
0:0
Grom Czeluścin
GKS Tęcza-Osa Osieczna
0:1
GKS Krzemieniewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Krzemieniewo
1:3
LUKS Stare Bojanowo
Lew Pogorzela
1:2
Pelikan Dębno Polskie
Awdaniec Pakosław
2:1
MAS-ROL Spławie
Wielkopolanka Szelejewo
1:3
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Kormoran Święciechowa
2:3
Sarnowianka Sarnowa
Korona Piaski
1:2
Ruch Bojanowo
Grom Czeluścin
1:2
Sokół Chwałkowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Dębno Polskie
3:3
Korona Piaski
LUKS Stare Bojanowo
4:0
Wielkopolanka Szelejewo
GKS Tęcza-Osa Osieczna
3:1
Awdaniec Pakosław
MAS-ROL Spławie
1:2
Lew Pogorzela
Sarnowianka Sarnowa
7:1
Grom Czeluścin
Sokół Chwałkowo
4:2
GKS Krzemieniewo
Ruch Bojanowo
0:1
Kormoran Święciechowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Krzemieniewo
0:2
Sarnowianka Sarnowa
Korona Piaski
6:4
MAS-ROL Spławie
Awdaniec Pakosław
1:2
Lew Pogorzela
Wielkopolanka Szelejewo
3:4
Sokół Chwałkowo
GKS Tęcza-Osa Osieczna
2:2
LUKS Stare Bojanowo
Kormoran Święciechowa
3:1
Pelikan Dębno Polskie
Grom Czeluścin
1:6
Ruch Bojanowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lew Pogorzela
0:3
Korona Piaski
Pelikan Dębno Polskie
3:4
Grom Czeluścin
LUKS Stare Bojanowo
2:1
Awdaniec Pakosław
MAS-ROL Spławie
3:1
Kormoran Święciechowa
Sarnowianka Sarnowa
6:1
Wielkopolanka Szelejewo
Sokół Chwałkowo
4:3
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Ruch Bojanowo
3:2
GKS Krzemieniewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Krzemieniewo
3:2
Pelikan Dębno Polskie
LUKS Stare Bojanowo
6:1
Sokół Chwałkowo
Wielkopolanka Szelejewo
0:6
Ruch Bojanowo
GKS Tęcza-Osa Osieczna
4:1
Sarnowianka Sarnowa
Awdaniec Pakosław
0:0
Korona Piaski
Kormoran Święciechowa
4:0
Lew Pogorzela
Grom Czeluścin
1:5
MAS-ROL Spławie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
5:0
Kormoran Święciechowa
Lew Pogorzela
1:0
Grom Czeluścin
Pelikan Dębno Polskie
1:1
Wielkopolanka Szelejewo
MAS-ROL Spławie
2:4
GKS Krzemieniewo
Sarnowianka Sarnowa
1:0
LUKS Stare Bojanowo
Sokół Chwałkowo
0:1
Awdaniec Pakosław
Ruch Bojanowo
3:1
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Awdaniec Pakosław
1:0
Kormoran Święciechowa
LUKS Stare Bojanowo
5:3
Ruch Bojanowo
Wielkopolanka Szelejewo
5:1
MAS-ROL Spławie
GKS Tęcza-Osa Osieczna
2:0
Pelikan Dębno Polskie
Sokół Chwałkowo
1:1
Sarnowianka Sarnowa
GKS Krzemieniewo
4:1
Lew Pogorzela
Grom Czeluścin
0:5
Korona Piaski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
2:2
GKS Krzemieniewo
Pelikan Dębno Polskie
2:3
LUKS Stare Bojanowo
Lew Pogorzela
2:4
Wielkopolanka Szelejewo
Kormoran Święciechowa
1:0
Grom Czeluścin
MAS-ROL Spławie
0:3
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Sarnowianka Sarnowa
1:0
Awdaniec Pakosław
Ruch Bojanowo
3:2
Sokół Chwałkowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Stare Bojanowo
3:1
MAS-ROL Spławie
Wielkopolanka Szelejewo
2:0
Korona Piaski
GKS Krzemieniewo
2:1
Kormoran Święciechowa
GKS Tęcza-Osa Osieczna
3:0
Lew Pogorzela
Sarnowianka Sarnowa
1:2
Ruch Bojanowo
Awdaniec Pakosław
2:0
Grom Czeluścin
Sokół Chwałkowo
0:1
Pelikan Dębno Polskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
3:1
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Pelikan Dębno Polskie
1:4
Sarnowianka Sarnowa
Lew Pogorzela
1:6
LUKS Stare Bojanowo
Kormoran Święciechowa
2:3
Wielkopolanka Szelejewo
MAS-ROL Spławie
2:3
Sokół Chwałkowo
Ruch Bojanowo
1:0
Awdaniec Pakosław
Grom Czeluścin
2:3
GKS Krzemieniewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałkowo
3:0
Lew Pogorzela
Awdaniec Pakosław
4:1
GKS Krzemieniewo
Ruch Bojanowo
3:0
Pelikan Dębno Polskie
Sarnowianka Sarnowa
3:0
MAS-ROL Spławie
LUKS Stare Bojanowo
0:1
Korona Piaski
Wielkopolanka Szelejewo
6:1
Grom Czeluścin
GKS Tęcza-Osa Osieczna
3:1
Kormoran Święciechowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lew Pogorzela
5:1
Sarnowianka Sarnowa
Korona Piaski
3:0
Sokół Chwałkowo
Pelikan Dębno Polskie
1:3
Awdaniec Pakosław
Kormoran Święciechowa
2:0
LUKS Stare Bojanowo
GKS Krzemieniewo
1:2
Wielkopolanka Szelejewo
MAS-ROL Spławie
3:8
Ruch Bojanowo
Grom Czeluścin
1:5
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
4:1
Sarnowianka Sarnowa
GKS Krzemieniewo
0:1
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Kormoran Święciechowa
2:2
Sokół Chwałkowo
Lew Pogorzela
1:4
Ruch Bojanowo
Awdaniec Pakosław
0:1
Wielkopolanka Szelejewo
MAS-ROL Spławie
3:2
Pelikan Dębno Polskie
Grom Czeluścin
0:5
LUKS Stare Bojanowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tęcza-Osa Osieczna
2:3
Wielkopolanka Szelejewo
LUKS Stare Bojanowo
0:0
GKS Krzemieniewo
Pelikan Dębno Polskie
1:0
Lew Pogorzela
Ruch Bojanowo
1:3
Korona Piaski
MAS-ROL Spławie
0:2
Awdaniec Pakosław
Sarnowianka Sarnowa
1:1
Kormoran Święciechowa
Sokół Chwałkowo
4:1
Grom Czeluścin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolanka Szelejewo
2:2
LUKS Stare Bojanowo
Korona Piaski
3:0
Pelikan Dębno Polskie
Kormoran Święciechowa
1:2
Ruch Bojanowo
Lew Pogorzela
4:1
MAS-ROL Spławie
Awdaniec Pakosław
3:0
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Grom Czeluścin
2:1
Sarnowianka Sarnowa
GKS Krzemieniewo
1:1
Sokół Chwałkowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Dębno Polskie
3:1
Kormoran Święciechowa
LUKS Stare Bojanowo
2:1
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Lew Pogorzela
4:1
Awdaniec Pakosław
MAS-ROL Spławie
5:1
Korona Piaski
Ruch Bojanowo
3:1
Grom Czeluścin
Sarnowianka Sarnowa
4:1
GKS Krzemieniewo
Sokół Chwałkowo
2:2
Wielkopolanka Szelejewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
7:0
Lew Pogorzela
Wielkopolanka Szelejewo
3:1
Sarnowianka Sarnowa
GKS Krzemieniewo
0:4
Ruch Bojanowo
Kormoran Święciechowa
3:4
MAS-ROL Spławie
Grom Czeluścin
1:1
Pelikan Dębno Polskie
GKS Tęcza-Osa Osieczna
0:2
Sokół Chwałkowo
Awdaniec Pakosław
0:1
LUKS Stare Bojanowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałkowo
2:1
LUKS Stare Bojanowo
Sarnowianka Sarnowa
3:1
GKS Tęcza-Osa Osieczna
MAS-ROL Spławie
3:2
Grom Czeluścin
Korona Piaski
1:4
Awdaniec Pakosław
Pelikan Dębno Polskie
3:4
GKS Krzemieniewo
Lew Pogorzela
1:2
Kormoran Święciechowa
Ruch Bojanowo
1:3
Wielkopolanka Szelejewo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolanka Szelejewo
2:1
Pelikan Dębno Polskie
LUKS Stare Bojanowo
7:0
Sarnowianka Sarnowa
GKS Krzemieniewo
1:0
MAS-ROL Spławie
Kormoran Święciechowa
0:2
Korona Piaski
Grom Czeluścin
0:4
Lew Pogorzela
Awdaniec Pakosław
3:0
Sokół Chwałkowo
GKS Tęcza-Osa Osieczna
2:1
Ruch Bojanowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Bojanowo
5:2
LUKS Stare Bojanowo
Korona Piaski
8:0
Grom Czeluścin
Kormoran Święciechowa
1:1
Awdaniec Pakosław
Pelikan Dębno Polskie
1:2
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Lew Pogorzela
1:2
GKS Krzemieniewo
MAS-ROL Spławie
3:4
Wielkopolanka Szelejewo
Sarnowianka Sarnowa
1:1
Sokół Chwałkowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałkowo
1:4
Ruch Bojanowo
Wielkopolanka Szelejewo
0:0
Lew Pogorzela
GKS Tęcza-Osa Osieczna
3:0
MAS-ROL Spławie
Awdaniec Pakosław
1:0
Sarnowianka Sarnowa
LUKS Stare Bojanowo
6:0
Pelikan Dębno Polskie
Grom Czeluścin
2:1
Kormoran Święciechowa
GKS Krzemieniewo
0:2
Korona Piaski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
3:3
Wielkopolanka Szelejewo
Pelikan Dębno Polskie
3:1
Sokół Chwałkowo
Kormoran Święciechowa
0:5
GKS Krzemieniewo
Lew Pogorzela
2:0
GKS Tęcza-Osa Osieczna
MAS-ROL Spławie
2:2
LUKS Stare Bojanowo
Grom Czeluścin
0:1
Awdaniec Pakosław
Ruch Bojanowo
5:2
Sarnowianka Sarnowa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wielkopolanka Szelejewo
2:1
Kormoran Święciechowa
GKS Krzemieniewo
4:1
Grom Czeluścin
GKS Tęcza-Osa Osieczna
1:3
Korona Piaski
LUKS Stare Bojanowo
8:1
Lew Pogorzela
Awdaniec Pakosław
2:2
Ruch Bojanowo
Sarnowianka Sarnowa
5:1
Pelikan Dębno Polskie
Sokół Chwałkowo
4:1
MAS-ROL Spławie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
0:5
LUKS Stare Bojanowo
GKS Krzemieniewo
0:1
Awdaniec Pakosław
Kormoran Święciechowa
3:1
GKS Tęcza-Osa Osieczna
Lew Pogorzela
1:0
Sokół Chwałkowo
Pelikan Dębno Polskie
2:4
Ruch Bojanowo
MAS-ROL Spławie
6:1
Sarnowianka Sarnowa
Grom Czeluścin
2:10
Wielkopolanka Szelejewo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałkowo
0:1
Korona Piaski
Awdaniec Pakosław
7:0
Pelikan Dębno Polskie
Ruch Bojanowo
9:0
MAS-ROL Spławie
Sarnowianka Sarnowa
8:1
Lew Pogorzela
LUKS Stare Bojanowo
4:0
Kormoran Święciechowa
Wielkopolanka Szelejewo
1:3
GKS Krzemieniewo
GKS Tęcza-Osa Osieczna
4:3
Grom Czeluścin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?