Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
5:2
Akademia Bambinis Trzcianka
Sparta Oborniki
1:2
Canarinhos Skórzewo
Śrem UKS
2:3
AP Reissa Poznań
Kania Gostyń
2:0
Unia Swarzędz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
3:2
Śrem UKS
Canarinhos Skórzewo
1:1
Kania Gostyń
Akademia Bambinis Trzcianka
1:2
Unia Swarzędz
AP Reissa Poznań
5:0
Sparta Oborniki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
0:6
Lider Swarzędz
Śrem UKS
8:1
Akademia Bambinis Trzcianka
Kania Gostyń
0:3
AP Reissa Poznań
Unia Swarzędz
2:2
Canarinhos Skórzewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
1:1
Kania Gostyń
Akademia Bambinis Trzcianka
0:1
Canarinhos Skórzewo
Śrem UKS
5:1
Sparta Oborniki
AP Reissa Poznań
5:4
Unia Swarzędz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
2:3
Akademia Bambinis Trzcianka
Canarinhos Skórzewo
3:3
AP Reissa Poznań
Unia Swarzędz
1:3
Lider Swarzędz
Kania Gostyń
2:2
Śrem UKS
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
4:2
Canarinhos Skórzewo
Śrem UKS
4:2
Unia Swarzędz
Sparta Oborniki
0:5
Kania Gostyń
Akademia Bambinis Trzcianka
1:5
AP Reissa Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
9:0
Akademia Bambinis Trzcianka
Unia Swarzędz
2:0
Sparta Oborniki
AP Reissa Poznań
0:2
Lider Swarzędz
Canarinhos Skórzewo
2:2
Śrem UKS
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
0:2
Kania Gostyń
Canarinhos Skórzewo
3:0
Sparta Oborniki
Akademia Bambinis Trzcianka
1:0
Lider Swarzędz
AP Reissa Poznań
1:0
Śrem UKS
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
2:0
Canarinhos Skórzewo
Śrem UKS
1:3
Lider Swarzędz
Sparta Oborniki
1:4
AP Reissa Poznań
Unia Swarzędz
9:0
Akademia Bambinis Trzcianka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
3:1
Sparta Oborniki
Akademia Bambinis Trzcianka
2:2
Śrem UKS
AP Reissa Poznań
1:0
Kania Gostyń
Canarinhos Skórzewo
3:1
Unia Swarzędz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
0:5
Śrem UKS
Unia Swarzędz
1:2
AP Reissa Poznań
Canarinhos Skórzewo
3:1
Akademia Bambinis Trzcianka
Kania Gostyń
3:1
Lider Swarzędz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
6:3
Unia Swarzędz
Śrem UKS
0:3
Kania Gostyń
Akademia Bambinis Trzcianka
2:3
Sparta Oborniki
AP Reissa Poznań
4:0
Canarinhos Skórzewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
3:4
Śrem UKS
Kania Gostyń
2:0
Sparta Oborniki
AP Reissa Poznań
3:0
Akademia Bambinis Trzcianka
Canarinhos Skórzewo
0:5
Lider Swarzędz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
3:1
AP Reissa Poznań
Sparta Oborniki
1:3
Unia Swarzędz
Śrem UKS
3:0
Canarinhos Skórzewo
Akademia Bambinis Trzcianka
1:4
Kania Gostyń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?