DLACZEGO MY

Dowiedz się dlaczego warto wybrać Miejski Klub Sportowy Kania Gostyń
0
Trenerów
0
Wychowanków
0
Lat doświadczenia
0
Wygrane mecze

GRUPY TRENINGOWE DOPASOWANE DO WIEKU I UMIEJĘTNOŚCI

Twoje dziecko zaczynając swoją przygodę w naszej akademii trafi do odpowiedniej dla niej grupy wiekowej oraz w zależności od umiejętności mniej lub bardziej zaawansowanych. Pozwoli to na dostosowanie odpowiednich warunków treningowych. Dzięki takiemu podejściu Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności w równych dla siebie warunkach.

 

DOŚWIADCZONA KARDA TRENERSKA

Nasza kadra trenerska posiada licencję Grassroots C co pozwala ona na trenowanie dzieci i młodzieży. Jeden z naszych trenerów posiada takżę licencję UEFA A, która pozwala trenować nawet zespoły drugiej ligi. Nasza kadra trenerska ciągle uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach podnosząc swoje kompetencję. Od lat pracują codziennie z dziećmi, dzięki czemu masz pewność, ze Twoje dziecko będzie uczyć się grać pod okiem doświadczonych trenerów

INDYWIDUALNE PODEJSĆIE

Chcemy aby wszystkie dzieci w naszej akademii miały równe szanse na rozwój swoich umiejętności, dlatego nasi trenerzy nie tylko pomagają w osiągnięciu celu jakim jest zrównoważony rozwój Twojego dziecka ale też pomagają gdy tylko jest taka potrzeba. Indywidualne podejście dotyczy też ponadprzeciętnych wyników dzieci i doskonale wiemy jak z takim dzieckiem pracować i jak pokierować jego dalszym rozwojem.

TRENINGI PRZEZ 12 MIESIĘCY W ROKU

W naszej akademii trenujemy cały rok. Jak tylko pogoda na to pozwala trenujemy na otwartych boiskach na świeżym powietrzu. Cały rok do naszej dyspozycji są dostępne hale sportowe na których trenujemy, gdy już się zrobi zimno na dworze. U nas nie ma przerwy wakacyjnej dzięki czemu, Twoje dziecko będzie cały rok podnosić swoje umiejętności w piłce nożnej.

ROZWÓJ POPRZEZ ZABAWĘ

Nasze treningi odbywają się w przyjemnej atmosferze zabawy, ale zgodnie z wytycznymi PZPN. Doskonale wiemy jak sprawić, aby dzieci czuły się dobrze w naszej akademii, ucząc się poprzez zabawę gry zespołowej i jednocześnie rozwijając swoje indywidulane umiejętności. Nasi trenerzy sprawią, ze twoje dziecko nie będzie mogło się doczekać kolejnego treningu i meczu.

SKUTECZNE PROGRAMY SZKOLENIA

Nasz program szkolenia jest ściśle powiązany z wytycznymi PZPN, jednakże nasza kadra szkoleniowa bazując na swoim doświadczeniu w szkoleniu dzieci i ciągłemu rozwojowi stworzyła bardzo skuteczny program szkolenia, dzięki któremu nasi podopieczni osiągają sukcesy, o czym możesz poczytać poniżej. Nasza klub powstał z pasji i miłości do piłki nożnej, dzięki czemu nasz entuzjazm udziela się naszym uczniom, a co za tym idzie pozwala im łatwiej osiągać cele.

TAK WŁAŚNIE JEST U NAS

ŚCIEŻKA KARIERY

G – skrzat ( grupa starsza i młodsza bądź wg poziomu zaawansowania)

Na zajęciach dla najmłodszych dzieci trenowana jest głównie motoryka gry. Podczas treningu wykorzystujemy bramki namiotowe – odpowiednie dla dzieci w tym wieku. 

F – żak ( grupa starsza i młodsza bądź wg poziomu zaawansowania )

Dzieci tutaj trenują motorykę, ale i też rozwijają koordynację. Wchodzi tutaj rozwój ruchowy gra na coraz większych powierzchniach.

E – orlik ( grupa starsza i młodsza bądź wg poziomu zaawansowania )

Mali piłkarze uczą sie grać na coraz większych boiskach, doskonalą mtorykę jak i koordynację. Coraz więcej elementów technicznych w tej fazie kariery.

D – młodzik ( grupa starsza i młodsza bądź wg poziomu zaawansowania)

Młody piłkarz podczas szkolenia podnosi swoje umiejętności doskonalone podczas treningu: technika i motoryka, ale też wchodzą tutaj elementy taktyczne i trening 1 na 1

SUKCESY NASZYCH WYCHOWANKÓW

Jan Kowalski

Juventus Turyn

Andrzej Nowak

Juventus Turyn

Piotr Lewandowski

Juventus Turyn

CO ROKU NASI ZAWODNICY PRZECHODZĄ DO PRESTIŻOWYCH KLUBÓW

KADRA TRENERSKA

Jan Kowalski

Data urodzenia : 4 stycznia 1979 roku.

Trener z licencją UEFA  A,

Absolwent AWF

Nauczyciel wychowania fizycznego

W przeszłości zawodnik i trener 

Jan Kowalski

Data urodzenia : 14 kwiecień 1982 roku.

Trener z licencją UEFA  A,

Absolwent AWF

Nauczyciel wychowania fizycznego

W przeszłości zawodnik i trener 

Jan Kowalski

Data urodzenia : 17 września 1984 roku.

Trener z licencją UEFA  A,

Absolwent AWF

Nauczyciel wychowania fizycznego

W przeszłości zawodnik i trener 

DLA KOGO JEST NASZA AKADEMIA PIŁKARSKA ?

Nasza akademia skierowana jest dla wszystkich dzieci, chłopców i dziewczynek w wieku od 4 lat. Dla wszystkich chcących rozwijać swoje przygodę z piłką nożną, a kto wie gdzie będzie twoje dziecko za kilka lat, wykorzystując swoją szansę u boku naszych trenerów.

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

  1. Kliknij tutaj aby się zarejestrować 
  2. Przyjdź na bezpłatny trening
  3. Zostań z nami i zacznij rozwijać swoje umiejętności
Kontakt
Miejski Klub Sportowy
Kania Gostyń Sp. z o o
Social media

KLUB OTRZYMAŁ WSPARCIE Z :

[pwa-install-button]

Copyright © ProSportSystem.com