AKADEMIA PIŁKARSKA

Nasza akademia jest najlepszą w regionie, skierowana dla wszystkich dzieci, chłopców i dziewczynek w wieku od 4 lat. Dla wszystkich pragnących się rozwijać i rozpocząć przygodę z piłką nożną. Być może Twoje dziecko za kilka lat zostanie kimś, wykorzystując swoją szansę u boku naszych trenerów.

Twoje dziecko zaczynając swoją przygodę w naszej akademii trafi do odpowiedniej dla niej grupy wiekowej oraz w zależności od umiejętności mniej lub bardziej zaawansowanych. Pozwoli to na dostosowanie odpowiednich warunków treningowych. Dzięki takiemu podejściu Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności w równych dla siebie warunkach.

Nasza kadra trenerska posiada licencję Grassroots C. Pozwala ona na trenowanie dzieci i młodzieży. Jeden z naszych trenerów posiada takżę licencję UEFA A, która pozwala trenować nawet zespoły drugiej ligi. Nasi trenerzy często uczestniczą w licznych kursach i szkoleniach, podnosząc swoje kompetencje. Od lat pracują codziennie z dziećmi, dzięki czemu masz pewność, ze Twoje dziecko będzie uczyć się grać pod okiem doświadczonych trenerów.

Chcemy, aby wszystkie dzieci w naszej akademii miały równe szanse na rozwój swoich umiejętności. Nasi trenerzy nie tylko pomagają w osiągnięciu celu, jakim jest zrównoważony rozwój Twojego dziecka, ale też pomagają, gdy tylko jest taka potrzeba. Indywidualne podejście dotyczy też ponadprzeciętnych wyników dzieci. Doskonale wiemy, jak z takim dzieckiem pracować i jak pokierować jego dalszym rozwojem.

W naszej akademii trenujemy cały rok. Jak tylko pogoda na to pozwala trenujemy na otwartych boiskach na świeżym powietrzu. Przez cały rok do naszej dyspozycji są dostępne hale sportowe, na których trenujemy, gdy temperatura na zewnątrz jest zbyt niska. U nas nie ma przerwy wakacyjnej dzięki czemu, Twoje dziecko będzie cały rok podnosić swoje umiejętności w grze w piłkę.

Nasze treningi odbywają się w przyjemnej atmosferze zabawy, ale zgodnie z wytycznymi PZPN. Doskonale wiemy jak sprawić, aby dzieci czuły się dobrze w naszej akademii, ucząc się poprzez zabawę gry zespołowej, jednocześnie rozwijając swoje indywidualne umiejętności. Nasi trenerzy sprawią, że Twoje dziecko nie będzie mogło się doczekać kolejnego treningu i meczu.

Nasz program szkolenia jest ściśle powiązany z wytycznymi PZPN, jednakże nasza kadra szkoleniowa bazując na swoim doświadczeniu w szkoleniu dzieci stworzyła bardzo skuteczny program szkolenia, dzięki któremu nasi podopieczni osiągają sukcesy. Nasz klub powstał z pasji i miłości do piłki nożnej, dzięki czemu nasz entuzjazm udziela się naszym uczniom, a co za tym idzie pozwala im łatwiej osiągać cele.

ŚCIEŻKA KARIERY

G – skrzat ( grupa starsza i młodsza bądź wg poziomu zaawansowania)

Na zajęciach dla najmłodszych dzieci trenowana jest głównie motoryka gry. Podczas treningu wykorzystujemy bramki namiotowe – odpowiednie dla dzieci w tym wieku. 

F – żak ( grupa starsza i młodsza bądź wg poziomu zaawansowania )

Dzieci tutaj trenują motorykę, ale i też rozwijają koordynację. Wchodzi tutaj rozwój ruchowy gra na coraz większych powierzchniach.

E – orlik ( grupa starsza i młodsza bądź wg poziomu zaawansowania )

Mali piłkarze uczą sie grać na coraz większych boiskach, doskonalą motorykę jak i koordynację. Coraz więcej elementów technicznych w tej fazie kariery.

D – młodzik ( grupa starsza i młodsza bądź wg poziomu zaawansowania)

Młody piłkarz podczas szkolenia podnosi swoje umiejętności doskonalone podczas treningu: technika i motoryka, ale też wchodzą tutaj elementy taktyczne i trening 1 na 1.

Nie czekaj i dołącz już teraz!

PARTNERZY STRATEGICZNI

PARTNERZY TECHNICZNI

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY

MKS Kania Gostyń sp. z o o | Sportowa 1 , 63-800 Gostyń | 501 589 078, 604 138 791 | kania@kaniagostyn.pl