WSPÓŁPRACA

Współpraca z naszym klubem

Piłka nożna w Polsce to najbardziej popularna dyscyplina sportowa. W wokół samej akademii piłkarskiej zrzeszonych jest mnóstwo ludzi, działaczy i to nie tylko lokalnie, ale również na meczach wyjazdowych, jak i turniejach.
Nasz klub to szansa na promocje i rozwój małego, jak i dużego biznesu.
Wraz z naszym klubem zrealizujesz swoje cele biznesowe docierając do ogromnej liczby potencjalnych klientów. 

Piłka nożna skupia wokół siebie bardzo wielu potencjalnych klientów dla sponsora i to zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym. Dotrzyj razem z nami do nowych klientów.

Twoja nazwa firmy na koszulkach piłkarzy, logo na banerach, czy wręczanie nagród przez sponsora, to tylko niektóre możliwości budowania świadomości Twojej marki wśród potencjalnych klientów.

Razem z nami nawet mała firma może pokazać się medialnie podczas licznych imprez i turniejów – wykorzystaj oferowaną przez nas przestrzeń reklamową.

Sponsoring pomaga budować wiarygodność marki, ponieważ jest bardzo pozytywnie odbierany wśród społeczeństwa. Szeroko można ten fakt wykorzystać we wszelkich działaniach marketingowych w firmie.

Każdy właściciel firmy dba o wizerunek swojego przedsiębiorstwa, a silny wizerunek marki tworzy zaufanie konsumentów – a zostanie np. głównym sponsorem powoduje naturalny pozytywny odbiór firmy.

Przygotowaliśmy mnóstwo okazji do promocji Twojej firmy – od powierzchni reklamowej na koszulkach, banerach, przestrzeni na naszej stronie internetowej, mediach społecznościowych, biletach, po nawet sprzedaż produktów na naszych imprezach.

Możliwości świadczenia wizerunku

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI I ROZWIŃ SWÓJ BIZNES!

Wykorzystaj potencjał sponsoringu i zostań naszym Partnerem!

Serdecznie zapraszamy do współpracy, wszystkie zainteresowane firmy, które chcą wykorzystać w pełni narzędzie promocji jakim jest sponsoring. Dla naszych parterów przygotowaliśmy specjalne pakiety sponsorskie, które jasno określają warunki i możliwości współpracy razem z naszą akademią.

PARTNERZY STRATEGICZNI

PARTNERZY TECHNICZNI

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY

MKS Kania Gostyń sp. z o o | Sportowa 1 , 63-800 Gostyń | 501 589 078, 604 138 791 | kania@kaniagostyn.pl